İbrahim Tatlıses'ten imaj değişikliğini haftalık yapmaya başladı

İbrahim Tatlıses'ten imaj değişikliğini haftalık yapmaya başladı

Dün akşam İbo Show programının yeni bölümü ekranlara gelirken İbrahim Tatlıses’in yeni imajı geceye damga vurdu. Saçları ve bıyığındaki değişim görenleri şaşkına çevirirken bu sefer sosyal medyada yeni imajıyla gündeme geldi.

20 Şubat günü ekranlara gelen 14’üncü bölümde İbo Show’un yeni imajı sosyal medyada çok konuşulmuştu. Bunun üzerine açıklama yapan Tatlıses, “Ben neysem oyum. Ne saç ektirdim ne de botoks yaptırdım. Ortada dolaşan iddiaların hepsi uydurma. Ben neysem oyum… Saç rengimin koyu görünmesi boyanın saçımda fazla kalmasından kaynaklanıyor” sözlerini dile getirdi.

Saç rengi yüzünden sosyal medyada gündem olan İbrahim Tatlıses, bu sefer yeni imajıyla tüm dikkatleri üzerine topladı. Saçlarını tekrardan boyatan Tatlıses, bu sefer bıyığında da bir değişiklik olduğu görülüyor. Eski görüntüsünden eser kalmayan Tatlıses’in yeni imajına artık eleştiri yapılmadığı görülüyor.

İbo Show’un geçtiğimiz gün ekranlara gelen yeni bölümünde İbrahim Tatlıses’in yeni imajı konuklardan daha çok konuşuldu. Geçtiğimiz günlerde saçı ile ilgili yeni imajı çok konuşulurken bu sefer yeni imajıyla ekranlara geldi. Görüntüsü hakkında da açıklamada bulunana Tatlıses, “İbo aynı İbo, merak etmeyin…” ifadelerini kullandı.

ibrahim-tatlyses-yeni-imaj.jpg

Uzun bir aradan sonra tekrardan yayın hayatını devam ettiren İbrahim Tatlıses, İbo Show programının başına geçerek Türkiye’yi eski günlere götürmeyi başardı. Her hafta birbirinden farklı konukların ağırlandığı programda Cumartesi akşamları çok daha eğlenceli geçiyor, sanatçıların performansları tekrardan kulaklara işliyor. Yeni bölümü merakla beklenen İbo Show’un bu haftaki konukları merak edilenler arasında yerini aldı.

Medya