‘İdlib’de 34 şehidimiz var’ açıklaması yapan Erdoğan, Trump’la olan konuşmasını gülerek anlattı

‘İdlib’de 34 şehidimiz var’ açıklaması yapan Erdoğan, Trump’la olan konuşmasını gülerek anlattı

İdlib saldırısının ardından 2 gün sonra kameralar karşısına geçen AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İdlib'de 36 şehidimiz var" açıklamasında...

İdlib saldırısının ardından 2 gün sonra kameralar karşısına geçen AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İdlib'de 34 şehidimiz var" açıklamasında bulundu. Erdoğan'ın Merkel ve Trump ile olan diyalogunu anlatırken takındığı tutum sosyal medyada eleştirilere neden oldu.

Erdoğan'ın İdlib'de 34 şehidin olduğunu açıkladığı konuşmasında sarf ettiği sözler ve Trump'la olan diyalogunu gülerek anlatması büyük tepki çekti. Erdoğan, aynı açıklamada ekonomik büyüme ve turizmdeki gelişmeye dikkat çekti.

Erdoğan’ın gülerek anlattığı diyalog sırasında Berat Albayrak’ın da kahkaha attığı anlar, kameraya böyle yansıdı:

Erdoğan, Trump'la arasında geçen diyalogu şöyle anlattı:

"Dün Trump 'Bunların orada ne işi var' dedi, dedim 'Kamışlı'da petrol var'. 'Orada var mı diye sordu', var dedim 'Ama Deyrezor kadar değil' dedim."

SOSYAL MEDYADA #NEGÜLÜYORSUNERDOĞAN TEPKİSİ

Erdoğan’ın damadı Berat Albayrak’la karşılaştı gülüştüğü bu anlar sosyal medyada gündem oldu. Sosyal medya kullanıcıları #negülüyorsunerdoğan etiketiyle Erdoğan’a tepki gösterdi. #negülüyorsunerdoğan etiketi kısa sürede trend topic oldu.

Önceki ve Sonraki Haberler
Son Dakika