İletişim Başkanlığı yayımladı: Fahrettin Altun'dan Erdoğan'ı kızdıracak video

İletişim Başkanlığı yayımladı: Fahrettin Altun'dan Erdoğan'ı kızdıracak video

İletişim Başkanlığı'nın Facebook hesabından yayımlanan bir videoda Fahrettin Altun 10 kere, Erdoğan ise sadece 5 kere göründü.

İletişim Başkanlığı'nın yayımladığı bir video, tartışma konusu oldu. Videoda AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve İletişim Başkanı Fahrettin Altun'un programlarından kesitler paylaşılırken, herkesin dikkatini çeken başka bir detay oldu.

FAHRETTİN ALTUN 10, ERDOĞAN 5 KARE

39 saniyelik video Fahrettin Altun'un görüntüsüyle başlarken, ikinci karede de Fahrettin Altun'un görüntüsü geliyor. Erdoğan'ın ilk görüntüsü ise videonun 6'ncı saniyesinde ekrana yansıyor. Daha sonra ekrana yeniden Fahrettin Altun'un görüntüleri gelirken, 13'üncü saniyede Erdoğan'ın kısa bir görüntüsü videoya yansıyor. Erdoğan'ı 1 saniyelik görüntüsünün ardından Altun yeniden ekrana geliyor ve 4 saniyelik görüntüsü ekranda dönüyor. Ardından yeniden Fahrettin Altun'un görüntüsü ekrana yansıyor.

Videonun sonuna kadar Erdoğan sadece 5 kere görünürken, Fahrettin Altun onun tam iki katı fazla görünüyor. Videoyu izleyen herkesin dikkatini çeken bu detayla ilgili henüz bir açıklama yapılmazken, İletişim Başkanlığı'nın konuyla ilgili bir açıklaması olup olmayacağı da merak ediliyor.

Kaynak: Gerçek Gündem
 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv