İlkay Akkaya tehdit edildiğini açıkladı: 'Başka bir yol kalmadığı için yazıyorum'

İlkay Akkaya tehdit edildiğini açıkladı: 'Başka bir yol kalmadığı için yazıyorum'

Sanatçı İlkay Akkaya sosyal medya hesabından tehdit edildiğini açıkladı.Sanatçı İlkay Akkaya sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, bir kişi tarafından...

Sanatçı İlkay Akkaya sosyal medya hesabından tehdit edildiğini açıkladı.

Sanatçı İlkay Akkaya sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, bir kişi tarafından 4 yıl boyunca telefonla taciz edildiğini söyledi.

Başka bir yol kalmadığını kaydedererek Twitter hesabından paylaşım yapan Akkaya, Adalet Bakanlığı'nı da paylaşımına ekledi.

Sanatçı İlkay Akkaya'nın yaptığı açıklama şu şekilde:

"Başka bir yol kalmadığı için yazıyorum. 4 yıldan beri beni telefonla sürekli arayan bir insan var. Ciddi psikolojik sorunları olan bir kadın bu. 4 yıl telefonla süren tacizlere, bir Adana konserinde olay çıkarmaya kadar vardı.

Tedavi olmasını sağlayabilmek için ailesine ulaşmaya çalıştım ancak aile de hiçbir şey yapmıyor. Erzurum'dan Adana konserinde gelip konser görevlilerine saldırınca olay polise yansıdı. Ben şikayetçi olmadım, tedavi edilmesini talep ettim."

"Dosya uzlaştırma avukatına gitmiş. Şimdi dosyadaki tanıkların hepsini arayıp taciz ediyor ve adreslerimizi bildiğini söyleyerek tehdit ediyor Ağabeyinin hakim olduğunu ve elinin her yere uzanacagını söylemiş tanık lardan birine. Kendisini öldüreceğini ve 500 kişi olan kendi ailesinin de beni öldüreceğini söyledi az önce tanığa. Bu kişinin kendisine ya da başka birine zarar vermeden, önlem alınmasını talep ediyorum. Kişisel bilgilerimizin, beni tehdit eden birinin eline geçmesini de protesto ediyorum."