ŞOK! Özel anları ifşa olmuştu...Aycan Yanaç, Sercan Yıldırım, Nisa Bölükbaşı, Barış Yağcı...

ŞOK! Özel anları ifşa olmuştu...Aycan Yanaç, Sercan Yıldırım, Nisa Bölükbaşı, Barış Yağcı...

Survivor yarışması sonrası devamlı olarak birlikte görüntülenen ve sarmaş dolaş kameralara yakalanan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı’nın öpüşme videosu ifşa olmuştu. İşte Aycan Yanaç ve Sercan Yıldırım sevgili mi sorusunun cevabı...

Survivor’da beklenen aşk gerçek oldu. Adı bir çok kişiyle anılan milli yıldızımız Aycan Yanaç’ın yeni aşkı belli oldu. Yayınlandığı sezonda Survivor tarihinin en çok izlenen programı olan 2020 Survivor’da aşk bitmiyor.

aycanyanac3.jpg

Cemal Can’dan sonra Aycan Yanaç’ta aşkı Survivor’da buldu. Survivor eski ve çok sevilen yarışmacıları artık gizlenmiyor. İşte Aycan Yanaç ve o ismin aşkı ortaya çıktı.

Survivor 2020 yarışmacılarından Nisa ve Barış’ın öpüşme videosu gündeme bomba gibi düştü. Bir süre önce sarmaş dolaş yakalanan ve aşk iddialarını kabul etmeyen Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı’nın öpüştükleri en özel an ifşa edilmişti.

AYCAN YANAÇ PAYLAŞIM YAPMIŞTI

Aycan ise imalı bir emoji paylaştı. Aycan Yanaç yalanlama açıklamalarından sonra ortaya çıkan öpüşme videosunu görünce burnu uzayan emoji paylaştı.

nisabolukbasi.jpg

Mert Öcal ise “Herkes tt olmuş konuların benle bir alakası yok öpüyorum, herkese başarılar” demişti.

Survivor Cup kadrosu belli oldu!

Acun Ilıcalı Exxen’de Survivor Cup turnuvası yapıyor. Avatar Atakan, Turabi, Adem, Sema, Seda, Nagihan Sahra, Furkan Kızılay gibi eski yarışmacıların yer aldığı programa Aycan Yanac ve Sercan Yıldırım’da son dakika katıldı.

Survivor’da son aşk sürprizi Aycan Yanaç ve Sercan Yıldırım arasında yaşandı. Program boyunca en çok yakıştırılan çift olan Sercan ve Aycan çifti yeni  bir aşka yelken açtı. Survivor’da program boyunca aşk acısı çeken Aycan Yanaç, aşk kapılarını milli yıldıza açtı. Sercan Yıldırım ve Aycan Yanaç çiftinin arası Aşkım Burçe Tunay’ın yaptığı öğrenildi. AYCAN YANAÇ...

2020/12/25/aycanyanac2.jpg

Hem Sercan Yıldırım hem Aycan Yanaç’ın en yakın arkadaşı olan Aşkım, iki eski milli yıldızın arasını yapmayı başardı. Sercan Yıldırım’ın çok uzun süredir hoşlandığı Aycan hayatında kimseyi istemiyordu. Ancak Aycan Yanaç büyük aşka karşılık vermemezlik yapamadı ve ikili aşk yaşamaya başladı.

Survivor çifti Aycan Yanaç ve Sercan Yıldırım İstanbul gecelerinde yakalanmamak için sürekli Bursa’da görüştüğü öğrenildi. Daha az magazin nedeniyle Aycan Yanaç, haftanın 3 günü Bursa’da kaldığı öğrenildi. Bursa’da bir futbol akademisi açan Sercan Yıldırım İstanbul’a pek gelmeme kararı aldı.

 

Yaşam