Apple, iPhone 11 modellerini ne zaman tanıtacak?

Apple, iPhone 11 modellerini ne zaman tanıtacak?

Apple, bu yılın yine Eylül ayında etkinlik düzenleyecek ve iPhone 11 modellerini sergileyecek. Şimdi ise geliştiriciler için yayınlanan iOS 13 Beta 7

Cupertinolu teknoloji devi Apple’ın, her yıl Eylül ayında bir etkinlik düzenleyip yeni iPhone modellerini tanıttığını biliyoruz. Apple, bu yılın yine Eylül ayında etkinlik düzenleyecek ve iPhone 11 modellerini sergileyecek. Şimdi ise geliştiriciler için yayınlanan iOS 13 Beta 7 güncellemesi ile Eylül ayındaki etkinliğin kesin tarihi belli oldu.

Gelen bilgilere göre; Apple, 10 Eylül 2019 tarihinde iPhone 11 modellerini tanıtacak. iOS 12, iOS 11 ve iOS 10’un Beta sürümünde ortaya çıkan etkinlik tarihlerinin doğru çıkması, bu tarihi doğruluyor. Türkiye saati ile 20:00’da başlayacak olan 10 Eylül’deki etkinlikte; iPhone11, iPhone11Pro ve iPhone11Pro Max modellerinin sergilenmesi bekleniyor.

iPhone 11 tanıtım tarihi

İsimlendirme konusunda bu yıl yeniliğe gidecek olan Apple, iPhone11Pro modellerinde aynı iPad Pro’da olduğu gibi Apple Pencil desteğine yer verebilir. Dünyanın en hızlı yonga seti Apple A13 yonga setinden beslenecek olan iPhone11Pro modelleri 4 GB RAM ile hız konusunda rakiplerine korku salacak.

En iyi fotoğraf çeken telefonlar (Ağustos 2019)

Kamera konusunda ise Apple bu yıl üçlü kamera kurulumuna geçiş yapacak. Bu kameraların kare şeklinde telefonun arka sol üst bölümüne konumlandırılması bekleniyor. Sızıntılarda gördüğümüz kadarıyla bu tasarımın oldukça çirkin olduğunu belirtelim.