iPhone 13 hayal kırıklığı mı yaratacak?

iPhone 13 hayal kırıklığı mı yaratacak?

Dünyanın en önemli akıllı telefon modellerinden biri olan iPhone 13, kendini merakla bekleyenleri hayal kırıklığına uğratabilir.

 iPhone 13 ha çıktı, ha çıkacak, ha tanıtıldı, ha tanıtılacak derken nihayet büyük gün geldi ve bu akıllı telefon modelini resmen gördük, tanıdık. Genel itibariyle beklentilere paralel, söylentilerle uyumlu olduğu gözlemlenen Apple’ın yeni amiral gemisinin, bir takım eksiklikleri de yok değil.

Bilindiği üzere iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max, ilk etapta 4’er farklı renk ile raflardaki yerini alacak. Apple tarafından yapılan açıklamaya göre bu ilk 4 renk; siyah, gümüş, altın ve bronz olacak. Bununla birlikte mavi ve mor renklerin ise ilerleyen zamanlarda raflardaki yerini alması kaçınılmaz.

iPhone 13 hakkında yeni bir detay ortaya çıktı!

iPhone 13’de büyük hayal kırıklığı

Telefonun depolama alanı seçeneklerine bakıldığı zaman ise bu defa iPhone 13 Mini‘den başlamanın daha doğru olacağını düşünüyoruz. Buna göre iPhone 13 Mini ve iPhone 13 64GB ve 128GB olmak üzere 2 farklı depolama alanı seçeneğiyle piyasaya sürülecek. iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max ise ilk etapta 128GB daha sonra ise 256GB ve 512GB modelleriyle karşımıza çıkacak.

Buradan sizlerin de anlayacağınız üzere, hiç bir iPhone 13 modelinde 1TB’lık bir versiyon yer almayacak. Özellikle bu sene duyurulan iPhone 13 modelinde birtakım hayranlar kesinlikle artık 1TB’lık modelin geleceğini bekliyordu. Bu beklentilerin bu sene de boşa çıkması, daha şimdiden bir sonraki iPhone modelinde bu seçeneği göreceğimiz dedikodularının yayılmasına başladı.

Xiaomi otomobil üretimi için FAW ile ortaklık kurabilir

Bilim Teknoloji