İstanbul’da oylar böyle korunuyor

İstanbul’da oylar böyle korunuyor

CHP Sultangazi İlçe Örgü, ilçe seçim kurulunda oyların korunması için dikkat çeken önlemler aldı. Oyların bulunduğu alana güvenlik kamerası

CHP Sultangazi İlçe Örgü, ilçe seçim kurulunda oyların korunması için dikkat çeken önlemler aldı. Oyların bulunduğu alana güvenlik kamerası sitemi kuran CHP'liler, olası aksaklılara karşı el fenerleri ve güç bataryalarını da hazır bulunduruyor.

CHP Sultangazi İlçe Örgü'nün ilçe seçim kurulunda oyların korunması için aldığı önlemler dikkat çekti. Oyların bulunduğu mühürlü kapıların arkasında 2 nöbetçi bulunduran CHP örgütü, ayrıca salona güvenlik kamerası sistemi kurdu.

Olası enerji kesintilerine karşı el feneri ve güç kaynağı bulunduran CHP'liler, oyların bulunduğu sahayı gören gözlem odasında da gözlemciler bulunduruyor.

CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, alınan önlemlerle ilgili, "Halkımıza seçim öncesi çağrımızdı; “Oy kullanmak sizden, oylarınıza sahip çıkmaz bizden” Vermiş olduğumuz sözü tutuyoruz, tutacağız! Birlikte Kazanacağız!" açıklamasında bulundu.

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika