İşte Acun Ilıcalı'nın sevgilisinin annesi...

İşte Acun Ilıcalı'nın sevgilisinin annesi...

Ekranların en sevilen ve ilgiyle takip edilen yapımlarına imza atan Acun Ilıcalı’ya yeni bir şok sevgilisinin ailesinden geldi.

Eski sevgilileri ve eşlerinden dolayı sosyal medya ve magazin dünyasında sıkça adından söz ettiren ünlü yapımcı Acun Ilıcalı’ya takipçileri tarafından beklenen çocuk haberi bu kez sevgilisinin annesinden geldi. Şeyma Subaşı ile biten evliliğinden sonra beraber olduğu yeni genç sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’nın annesinden şaşırtan bir haber ile sosyal medyadan yine Acun Ilıcalı’ya espri niteliğinde yorumlar geldi. 

Televizyon dünyasında aranan çoğu yapıma imzasını atan medya patronu Acun Ilıcalı’ya kayınvalidesinden bebek şoku geldi. Kendisinden yaşça küçük sevgilileriyle sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden olan Acun Ilıcalı, biten evliliğinden sonra kendisinden 30 yaş küçük yeni sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile beraberliğini devam ettiriyor. Sıkı takipçileri Acun Ilıcalı’dan bebek beklerken, bu kez bomba bir haber kayınvalideden geldi.

Takipçileri tarafından erkek çocuk müjdesi beklenen Acun Ilıcalı’dan gelen müjde üçüncü baldızın geleceği haberi oldu. Kendisinden 30 yaş küçük sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’nın annesinin sosyal medyadan paylaştığı fotoğrafla bebek sahibi olacağı belli oldu. Ayça Çağla Altunkaya’ya üçüncü kız kardeş geleceği haberi tüm sosyal medyayı şaşkına çevirdi. Sevgili Altunkaya ile evlenmesi ve erkek çocuklarını kucağına alması beklenirken bu haber tüm magazin gündemini salladı.

Acun Ilıcalı’nın genç sevgilisinin annesinin 6 aylık hamile olduğunu öğrenen takipçiler, sosyal medya üzerinden esprilerle Acun Ilıcalı’ya yürüdü. Yoğun iş hayatıyla sürekli koşturmaca içinde olan Acun Ilıcalı, genç sevgilisiyle olan mutluluk pozlarını zaman zaman sosyal medya hesabından paylaşıyor. Sürekli adı kendisinden yaşça küçük sevgilileriyle anılan Acun Ilıcalı, bu kez farklı bir konuyla gündeme geldi.

defde365-e189-4d38-b9f4-f045df6c7248.jpg

Özel hayatını daha sakin yaşayan Ayça Çağla, annesinin hamile olmasına çok sevindi. Annesi tarafından paylaşılan bu haber tüm sosyal medya da yankılandı. Acun Ilıcalı’nın, kendisinden 30 yaş küçük olan sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’nın annesi İlknur Altunkaya, 6 aylık hamile olduğu haberini sosyal medyadan duyurdu. Bu habere çok sevinen Ayça Çağla Altunkaya, üçüncü kız kardeşi için geri sayıma başladı.

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv