Seksenler dizisindeki Fehmi Baba'yı kim oynayacak?

Seksenler dizisindeki Fehmi Baba'yı kim oynayacak?

8 Mart 2021 tarihinde kalp rahatsızlığı nedeniyle aramızdan ayrılan usta oyuncu Rasim Öztekin, TRT1’in sevilen dizisi Seksenlerde Fehmi Baba karakterini canlandırmaktaydı.

Usta oyuncu Rasim Öztekin’in vefatı tüm sevenlerini derinden üzmüştü. Şimdi ise dizideki yerine kimin geçeceği tartışmaları devam ederken sosyal medyada bu durum bazı eleştirilere neden oldu. Bazı sosyal medya kullanıcıları usta oyuncunun yerine kimsenin geçmemesi gerektiğini savunurken öte yandan diğer kullanıcılar arasından Fehmi baba rolünü canlandıracak ismin kim olacağı merak konusu oldu. Fehmi Baba rolüne geçecek ismin tartışması devam ederken sosyal medya üzerinden de tartışma tazeliğinin koruyor.

Uzun süredir yoğun ilgi ile takip edilen TRT1’in sevilen dizisi Seksenlerin Fehmi Baba karakteri yerine geçecek kişinin kim olacağı tartışmaları izleyiciler tarafından merak ediliyor. Henüz dizi ve kanal tarafından resmi bir açıklama gelmiş değil. Ancak dizinin yeni bölümleri yayınlanmaya kaldığı yerden devam edecek bilgisi çok net.

Sosyal medyada devam eden tartışmada Rasim Öztekin’in yerinin doldurulamayacağı sürekli olarak dile getirilirken öte yandan dizinin hayranları tarafından da ‘’acaba Fehmi Baba rolüne kim devam edecek’’ tartışmaları sürüyor. 62 yaşındaki ünlü oyuncunun kardiyak problemi daha önceden biliniyordu. Yoğun bakım tedavisinin yapıldığı hastanede hayatını kaybeden usta tiyatrocu herkesi derinden üzmüştü.

Sevilen dizinin önemli karakteri Fehmi Baba kim olacak tartışmaları büyüyor. Rasim Öztekin’in vefatı üzerine karakteri kimin canlandıracağı henüz netlik kazanmış değil. Bu tartışma sosyal medyayı ikiye bölüyor. Bu durumda herkes merak edilen sorunun cevabını ararken medyada henüz kesin bir bilgi yer almıyor.

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv