İyi Parti Avanos İlçe Başkanı Gökçen Aker’in Devlet Bahçeli taklidi

İyi Parti Avanos İlçe Başkanı Gökçen Aker’in Devlet Bahçeli taklidi

İYİ Parti Avanos İlçe Başkanı Gökçen Aker sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda MHP lideri Devlet Bahçeli'nin Tarkan ve 'Geççek' ile ilgili muhtemel konuşmasını canladırdı.

Tarkan'ın dün gece Youtube'da yayınladığı 'Geççek' şarkısı siyasette gündem olmaya devam ediyor. Kısa sürede milyonlarca kez dinlenen şarkı ile ilgili İYİ Parti Avanos İlçe Başkanı Gökçen Aker de bir video yayınladı.

Aker, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in de paylaştığı şarkı için MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin salı günü grup toplantısında yapacağı 'muhtemel' konuşmayı taklit etti. Videoyu, "Salı günü grup konuşması fragmanı…" notuyla paylaşan İYİ Parti İlçe Başkanı Aker, yaptığı canlandırmanın hangi lidere ait olduğu ile ilgili bir açıklama yazmadı. 

Aker, videoda "Sözde şarkıcı çıkmış kendi kafasına göre bir şarkı uydurmuştur. Onu kimlerin finanse ettiği araştırılmalıdır. 'Geççek, geççek' derken neyi kasdetmektedir?"ifadelerini kulandı.

Gökçen Aker kendi sözlerinden;

Ben Gökçen Aker 1985 Nevşehir/Avanos doğumluyum. 2002 Avanos lisesi mezunuyum. Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Fakültesi Kamu Yönetimi öğrencisiyim. Bayan kuaförü ve güzellik uzmanlığı yapıyorum. 7 yıldır Avanosta Pazar yerinde kendi iş yerimi çalıştırarak ekmek parasını kazanmaya çalışan bir esnafım ve aynı zamanda bu hayattaki mücadelesine yalnız devam etmeyi seçmiş bir anneyim. İkiz kız evladım var. Avanos’un küçük yer olmasından dolayı zaten hepimiz birbirimizi az çok tanıyoruz... Ben Siyasete gönül ve emek vermiş, bu uğurda çok bedeller ödemiş rahmetli Metin AKER’in kızıyım. Namı değer “Dana Metin”. Bu kelimeyi söylemekten her zaman gurur duydum çünkü ‘Yiğit Adam’ namı ile anılır...Ben babam sayesinde çocukluğumdan beri siyasetin içindeyim. 

 

https://twitter.com/gokcenaker/status/1494579174513729536?s=21

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika