İzlenme Saatini Artırarak Youtube İş Ortağı Programından Yararlanın

İzlenme Saatini Artırarak Youtube İş Ortağı Programından Yararlanın

Youtube tarafından içerik üreticilerine destek sunmak adına YPP programı uygulanmaktadır.

Youtube izlenme saati bu programın en temel unsurudur. Youtube İş Ortağı Programı adının kısaltması olan YPP, içerik sahiplerinin belirli şartları sağlamaları durumunda Youtube üzerinden gelir elde etmelerini sağlayan bir uygulamadır. Youtube üzerinden para kazanmak için gerekli en temel iki şart bulunur. Söz konusu şartlar:

  • Abone sayısı,
  • İzlenme süresi.

Olmak üzere iki başlıkta incelenmektedir. Programdan yararlanarak gelir elde etmek için her iki şart için belirlenen Youtube para kazanma politikalarının tamamına uymanız gerekmektedir. Bu şartları sağlamayanların Youtube ile gelir elde etmeleri mümkün değildir. Kanalınızın bu şartları sağlaması için size özel paketlerimizle destek sunuyoruz.

Youtube İş Ortağı Programından Nasıl Yararlanılır?

Youtube İş Ortağı Programı kapsamından yararlanan içerik üreticileri, kanallarında yer alan içeriklerin izlenme sürelerine ve etkileşimlerine göre gelir elde etmektedir. YPP kapsamından yaralanmak ve Youtube para kazanma politikalarına uymak için:

  • Son bir yıl içinde (12 ayda) 4.000 saatin üzerinden herkese açık ve geçerli izlenme süresine sahip olmak,
  • Abone sayısının 1.000 ve üzerinde olması,
  • Aktif bir AdSense hesabının olması vb.

Kurallar yer alır. Bu kurallar arasında en önemlisi izlenme saatidir. Herkese açık izlenme saati artmıyor diyenlerin sayısının her geçen gün artması nedeniyle firmamız tarafından tüm unsurlar için farklı paket seçeneği sunulmaya başlamıştır. Bu paketleri tercih ederek kısa sürede kanalınız ile para kazanmak için gerekli tüm koşulları sağlamaya başlayabilirsiniz.

Bin Abone ve 4 Bin Saat İzlenme Süresi Nasıl Alınır?

Youtube izlenme havuzu içinde para kazanan kanallar arasında yer almak için 12 ayda 4 bin saat izlenme süresi ve en az bin abone olması gerekir. Abone ve izlenme satın alarak uzun uğraşlar sonucu elde edeceğiniz sayıları size günler içinde teslim etmekteyiz. Bu sayede en uygun Youtube paketlerimizden yararlanarak kısa süre içinde kanalınızı kullanarak gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. Günümüzde Youtube’un son derece etkili bir gelir kapısı olması sayesinde birçok kişi kısa sürede bu avantajlarından yararlanmak için izlenme sürelerinin artırılması ve abone sayısının artırılması için farklı firmalarla çalışarak kendilerine uygun paketleri tercih etmektedir.

Youtube Gerçek İzlenme Satın Al 

Youtube izlenmenizi organik olarak artırmak ve tamamen gerçek kişilerden oluşan abonelerde ulaşmak için bütçenize en uygun Youtube paketlerimizi tercih edebilirsiniz. Satın alacağınız paketin içeriğinin belirlenmesi ve içerik türüne göre hizmet sunulması mümkündür. Para kazanmanın en temel iki şartı arasında yer alanı abone sayısı ve izlenme süreleri söz konusu paketlerimiz içinde size en büyük desteği sağlayacaktır. Uygun fiyat avantajlarından yararlanarak Youtube izlenme saati satın al hizmetinin tüm fırsatlarını kullanabilir ve kanalınızla para kazanmaya başlayabilirsiniz.