İzzet Yıldızhan: 50 arabam olsa neye yarar yine birine bineceğim

İzzet Yıldızhan: 50 arabam olsa neye yarar yine birine bineceğim

İzzet Yıldızhan, önceki akşam Crowne Plaza Florya'da sahne aldı.

Kısıtlamaların son bulmasıyla birlikte sahne programlarına hız veren İzzet Yıldızhan, önceki akşam bir düğünde sahne aldı.

"ÇOK MUTLUYUM"

Sahne öncesi gazetecilerin sorularına cevap veren Yıldızhan, ''Yasakların kalkmasından ve tekrardan sahneye çıkıyor olmamızdan o kadar mutluyum ki anlatamam. Yasakların kalkmasıyla birlikte konser takvimimiz dolmaya başladı.'' dedi.

img-7307-2.jpg

"SAHNEDEN KAZANDIM"

Son yıllarda iş insanı kimliğiyle daha çok anılan Yıldızhan, "Sahnelere devam edecek misiniz?" sorusu üzerine, ''Ben ticaret hayatındaki tüm birikimimi sahnelerden kazandığım parayla yaptım. Şimdilerde ağırlık iş hayatı ama bu sahnelerde benim motivasyon kaynağım. Burada tüm sinir, stres gidiyor, motive oluyorum'' dedi.

"ONLAR BENİM ÇALIŞANIM DEĞİL"

500'ü aşkın çalışanı olduğunu verdiği bir röportajında ifade eden Yıldızhan, ''Onlar benim çalışanım değil, kader birliği ettiğim yol arkadaşlarım. Allah nasip ederse 2023'e kadar bu sayıyı bine taşımak. İstihdama katkı sağlam en büyük felsefem. Benim 50 arabam olsa neye yarar yine birine bineceğim. Benim 50 evim olsa ne yazar yine birinde oturacağım. Ama insanların hayatına dokunmak, iş imkanı sağlamak paha biçilemez bir mutluluk'' diye konuştu.