Jackie Chan karantinaya alındı mı? Yetkililerden açıklama

Jackie Chan karantinaya alındı mı? Yetkililerden açıklama

Yönetmen ve oyuncu Jackie Chan’in, koronavirüs nedeniyle karantinaya alındığı iddiaları Hong Kong’lu yetkililer tarafından yalanlandı.

Yönetmen ve oyuncu Jackie Chan’in, koronavirüs nedeniyle karantinaya alındığı iddiaları Hong Kong’lu yetkililer tarafından yalanlandı.

Geçen haftalarda koronavirüsünün tedavisini bulana 1 milyon Çin Yuanı (860 bin TL) ödül vereceğini duyuran efsane oyuncu Jackie Chan'in, korona nedeniyle karantinaya alındığı iddia edildi.

65 yaşındaki efsane oyuncu Jackie Chan'in bulundugu ortamdaki bir misafirinda koronavirüsünün tespit edildiği ve Chan'in bu nedenle konuklarla birlikte karantinaya alındığı öne sürülmesinin ardından iddialar yalanlandı.

Sözcü'nün haberine göre; Hong Kong’lu yetkililer bu haberler üzerine bir açıklama yaptı. Jackie Chan’in corona virüsü şüphesiyle karantina altına alındığına dair iddiaları reddeden yetkililer, ünlü ismin Hong Kong’un kuzeyinde bulunan Kowloon’da bir akşam yemeğinde olduğunu, corona virüsü taşıyan kişilerle aynı ortamda olmadığını bildirildi.

Asya’da yayın yapan bazı medya kuruluşları yıldız oyuncu Jackie Chan’in corona virüsü taşıyan bazı isimlerle Hong Kong’taki bir davette buluştuğunu, bunun ardından eşi ve kayınvalidesiyle birlikte karantinaya alındığını iddia etmişti.

{{unknown}}

TEDAVİYİ BULANA ÖDÜL VERECEKTİ

Todayonline'nın iddiasına göre; Chan, geçen haftalarda yaptığı açıklamada virüsü salgınına karşı tedavinin bulunması için mümkün olan her şeyi yapmaya hazır olduğunu ifade ederek, tedaviyi bulana 1 milyon Çin Yuanı (860 bin TL) ödül vereceğini duyurmuştu.

"Bu parayla ilgili değil" diyen Chan, "Daha önce tıklım tıklım olan sokakları boş görmek istemiyorum. Vatandaşlarımın hayattan zevk almaları gerektiği anlarda ölümle savaştıklarını görmek istemiyorum" ifadelerini kullanmıştı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Dünya