Jandarma, AKP'ye 'hayırlı olsun'a gitti!

Jandarma, AKP'ye 'hayırlı olsun'a gitti!

Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde de AKP kongresinde mevcut ilçe başkanı Gökhan Şentürk yeniden seçildi. Malkara İlçe Jandarma Komutanı Teğmen İsmail Erdoğan AKP binasına “hayırlı olsun” ziyareti gerçekleştirdi.

Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde de AKP kongresini yaptı. Kongrede mevcut ilçe başkanı Gökhan Şentürk yeniden seçildi. Kongrenin ardından ise Malkara İlçe Jandarma Komutanı Teğmen İsmail Erdoğan, AKP İlçe Başkanı Şentürk’ü parti binasında ziyaret etti ve “hayırlı olsun” dedi.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTILAR

AKP Malkara İlçe Başkanlığı’nın Twitter hesabından da ziyaretle ilgili paylaşım yapıldı. Paylaşımda, ziyaretin fotoğrafı paylaşılarak şunlar kaydedildi: “Malkara İlçe Jandarma Komutanı Teğmen İsmail ERDOĞAN, kongremizde güven tazeleyerek tekrar göreve seçilen ilçe başkanımız Gökhan ŞENTÜRK ve yönetim kurulu üyelerimize hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Nazik ziyaretlerinden dolayı kendisine teşekkür ederiz.”

Sosyal medyada ziyarete tepki gelince, önce yapılan paylaşım silindi ardından da AKP Malkara hesabı, profilini dışarıdan görülmeye kapattı.