Josef de Souza: BeIN Sports’un Instagram’a şikayet etmesi üzerine hesabım kapatıldı

Josef de Souza: BeIN Sports’un Instagram’a şikayet etmesi üzerine hesabım kapatıldı

Süper Lig’in yayıncı kuruluşu beIN Sports’un Beşiktaş’ın yıldızı Josef de Souza ile yaşadığı sorun 15 gün sonra ortaya çıktı. Souza, "BeIN Sports’un Instagram’a beni şikayet etmesi üzerine hesabım kapatıldı” dedi.

Süper Lig’in yayıncı kuruluşu beIN Sports’un Beşiktaş’ın yıldızı Josef de Souza’nın Instagram hesabını kapattırdığı ortaya çıktı. Souza’nın yaptığı paylaşımla ortaya çıkan durumun sebebi ise yayıncı kuruluşun telif itirazı olduğunu duyurdu.

Yıldız futbolcunun, Instagram hesabından paylaştığı maç videolarından yapılan bir klibin söz konusu kapatmaya neden olduğu anlaşıldı. Souza kendisine yeni bir hesap açarak durumu kamuoyuyla paylaştı. Profesyonel futbolcu paylaşımında, “Oynadığımız bir maçtan kendi aksiyonlarımın olduğu görüntüleri hazırlatıp video olarak Instagram hesabımda paylaştığım için BeIN Sports’un Instagram’a beni şikayet etmesi üzerine hesabım kapatıldı” ifadelerini kullandı. 3 gün kapalı kalacağı belirtilmesine karşılık hesabının 15 gündür açılmadığını dile getiren Souza, şu ana kadar yaptığı girişimlerin de sonuçsuz kaldığını dile getirdi.

İşte o paylaşım:

Önceki ve Sonraki Haberler
Spor