Kanal D’den istifa eden haber sunucusu Buket Aydın için flaş iddia!

Geçtiğimiz hafta Kanal D’deki görevinden istifa eden haber sunucusu Buket Aydın’ın yeni kurulacak bir medya grubunun başına geçeceği iddia edildi.Kanal D'deki görevinden istifa eden Buket Aydın'ın yeni adresi ile ilgili dikkat çeken bir iddia ortaya atıldı.Kanal D Ana Haber Sunucusu Buket Aydın, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği açıklama ile kanaldaki görevinden istifa ettiğini duyurmuştu. Kanal D, Aydın'ın yerine Deniz Bayramoğlu ile el sıkışırken, Buket Aydın'ın yeni yeri hakkında dikkat çeken bir iddi

Geçtiğimiz hafta Kanal D’deki görevinden istifa eden haber sunucusu Buket Aydın’ın yeni kurulacak bir medya grubunun başına geçeceği iddia edildi.

Kanal D'deki görevinden istifa eden Buket Aydın'ın yeni adresi ile ilgili dikkat çeken bir iddia ortaya atıldı.

Kanal D Ana Haber Sunucusu Buket Aydın, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği açıklama ile kanaldaki görevinden istifa ettiğini duyurmuştu. Kanal D, Aydın'ın yerine Deniz Bayramoğlu ile el sıkışırken, Buket Aydın'ın yeni yeri hakkında dikkat çeken bir iddia ortaya atıldı.

Medya radar'da yer alan habere göre, medya kulislerinde Belçikalı bir grubun Türkiye’de medya yatırımı yapacağı ve grubun başına da Buket Aydın’ı getireceği iddia edildi.

{{unknown}}

Star Gazetesi yazarı Ersoy Dede de bugün twitter hesabından Aydın’la ilgili bir paylaşımda bulundu.

Dede, Aydın’ın yeni yayın döneminde bomba gibi bir projede yer alacağını savunarak, “Senelerdir yaptığı her işin hakkını veren Buket Aydın‘ın izleyicilerini fazla bekletmeyeceğini sanıyorum .. Yeni yayın döneminde, bomba gibi bir projede izleyeceğiz.. Merakla bekliyoruz..” ifadelerini kullandı.