Kang the Conqueror Marvel evrenini dize getirecek

Kang the Conqueror Marvel evrenini dize getirecek

Avengers’ın azılı düşmanlarından biri olan Kang the Conqueror sonunda Marvel sinematik evrenine giriş yapıyor.

Marvel sinematik evreninde ana düşmanın kim olacağı şu anda merak konusu. Bilindiği üzere Thanos’un ardından Avengers ekibini zorlayacak karakterin kim olduğu büyük bir soru işaretiydi. Aslında Marvel evreninde bu soru işaretine cevap olabilecek pek çok karakter mevcut. Fakat önemli olan Disney’in hangi cevabı seçeceğiydi.

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bir habere göre Disney yeni kötüsünü sonunda belirledi. Avengers’ın bir sonraki temel düşmanı zaman gezgini olan Kang the Conqueror olacak.

avengers.jpg

En azından bu karakteri ilk olarak Ant-Man 3 filminde göreceğiz. Hatta karakteri canlandıracak olan ismin de Lovecraft Country dizisinde başrol oynayan Jonathan Majors olduğu söyleniyor.

Malum, Ant-Man quantum boyutu ile zamanda yolculuğu mümkün kılan karakterdi. Dolayısıyla Kang the Conqueror’un Ant-Man 3 filmiyle ortaya çıkacak olması da büyük bir sürpriz değil.

Bu arada kısa bir süre önce Kang the Conqueror’un Loki dizisinde de görüneceğine dair bazı dedikodular ortaya atılmıştı. Fakat bunlar kesinlik kazanmadı.

Öte yandan bu karakterin sadece Ant-Man’in mi yoksa Avengers’ın mı düşmanı olacağı da kesinleşmiş değil. Fakat genel kanı böylesine güçlü bir karakteri sadece Ant-Man filmi ile harcamayacakları yönünde.

Elbette Ultron faciasından sonra Marvel’dan herşeyi bekleyebiliriz. Çizgi romanda dünyayı yok olmanın eşiğine getiren Ultron, Avengers 2’de basit bir şekilde alt edilmişti.

Super Mario Bros filmi için geri sayım devam ediyor

Bilim Teknoloji