Kara propaganda: İmamoğlu’nu faceapp’ta gençleştirip, adına sahte belge düzenlediler

Kara propaganda: İmamoğlu’nu faceapp’ta gençleştirip, adına sahte belge düzenlediler

Yandaşlar ve sosyal medya trolleri İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu yıpratmak için her türlü yöntemi deniyor. Şimdi de...

Yandaşlar ve sosyal medya trolleri İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu yıpratmak için her türlü yöntemi deniyor. Şimdi de İmamoğlu adına sahte belge düzenlendi.

AKP ve yandaşları İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu yıpratmak için her türlü yöntemi deniyor. Anketlerdeki keskin düşüşü engelleyemeyen troller türlü ayak oyunları peşinde. Son olarak troller ünlü Faceapp uygulamasını kullanarak sahte belge üretti.

Ekrem İmamoğlu'nun seçim kampanyası sorumlusu Necati Özkan'ın gündeme taşıdığı belge ile İmamoğlu mason ilan edilmek istendi.

Özkan belgeyi de paylaştığı tweetinde, "Fetö kafası troller sahte belge üretip @ekrem_imamoglu’nu Mason yapmışlar. 2013’te fotoğrafçı Mehmet Turgut’a çektirdiğimiz orijinal fotoğrafı FaceApp ile gençleştirip, 1995 tarihli sahte belgeye yapıştırmışlar. Güya cami cemaatini ikna edecekler. Zavallılığa bakar mısınız!" diye yazdı.