Katliam faili Kırcı gitti, Ahmet Kaya'ya çatal fırlatan Serdar Ortaç geldi: ’12 Ada’yı da alacağız, göreceksiniz’

Bahçelievlerdeki katlimaın faillerinde faşist Haluk Kırcıyı ekrana çıkaran Haberglobal tepkilerden sonra soft program yapama kararı almış gibi gözüküyor.

Bahçelievlerdeki katlimaın faillerinde faşist Haluk Kırcıyı ekrana çıkaran Haberglobal tepkilerden sonra soft program yapama kararı almış gibi gözüküyor. Kırcı'nın skandal sözleri sonrası şimdi de Ahmet Kaya olayı ile belleklere kazınan Serdar Ortaç siyasi fikrim yok demesine rağmen seçim probagandası gibi konuşma yaptı. Ortaç'a göre 'adaları geri almamız' pek yakın!

Bahçelievler Katliamı'nın faili Haluk Kırcı'yı Haluk Kırcı'yı ekrana çıkaran Haber Global'e konuk olan şarkıcı Serdar Ortaç, siyasi açıklamalarda bulundu.  Siyasi fikri olmadığını belirten Ortaç, ''İnstagramda, 12 adayı ne zaman alacağız diye bakıyorum. Onu da alacağız. Göreceksiniz.'' ifadelerini kullandığı ''ilginç'' bir açıklamaya imza attı.

Şarkıcı Serdar Ortaç, Haber Global'de ekranlara gelen Jülide Ateş'le 40 programına konuk oldu. Serdar Ortaç, 'Siyasi görüşünüz ne?' sorusunu "Siyasi fikrim yok. Sayın Cumhurbaşkanımız en iyi lider şu anda. Herkesin hatası olabilir. Belki vardır, yoktur. Ama şükürler olsun, ben çok beğeniyorum ve Tayyip Erdoğan diyorum. Beyfendiyi beğeniyorum. Görüşüm, sağcı, solcu sevmiyorum. Şimdi instagramda, 12 adayı ne zaman alacağız diye bakıyorum. Onu da alacağız. Göreceksiniz. O yüzden siyasi görüşün hangisi? sorusuna yanıt vermiyorum. Tayyip Erdoğan diyorum" diye yanıtladı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv