Kenan İmirzalıoğlu'nun El Turco filmi çekimleri iptal

Kenan İmirzalıoğlu'nun El Turco filmi çekimleri iptal

Uçankuş TV’nin “İki Kadın Arasında'' programının haberine göre, bu durumun nedeni ise aynı eserin birden fazla versiyonunun 4 farklı yapımcı tarafından filme çekilmek istenmesi. Filmi çekmek isteyen isimler arasında usta...

Uçankuş TV’nin “İki Kadın Arasında'' programının haberine göre, bu durumun nedeni ise aynı eserin birden fazla versiyonunun 4 farklı yapımcı tarafından filme çekilmek istenmesi. Filmi çekmek isteyen isimler arasında usta oyuncu Altan Gördüm de var. Yaşanan karmaşa nedeniyle Kenan İmirzalıoğlu’nun projesi askıya alındı. Kenan İmirzalıoğlu, 14 Mayıs’ta Cunda adasında Sinem Kobal’la kıyılacak nikahının ardından İtalya’ya gitme planlarını da böylece iptal etti.
Üç sezon süren Karadayı’nın ardından dizi süreleri kısalmadıkça  ekrana dönmeyeceğini açıklayan Kenan İmirzalıoğlu’nun bu yaz “El Turco'' isimli filmde oynayacağı açıklanmıştı. Daha önce Yandım Ali’deki performansı büyük beğeni toplayan yakışıklı oyuncunun, filmde El Turco lakaplı bir Osmanlı akıncısını canlandıracağı belirtilmişti. Senaryosunu Ertan Kurtalan'ın yazdığı projenin yaz aylarında İtalya’da çekileceği de ifade edilmişti.
 
4 FARKLI YAPIMCI ÇEKMEK İSTİYOR

 
II. Viyana Kuşatması sırasında İtalya’nın Moena köyüne giden ve köyü özgürleştiren bir Osmanlı akıncısının hikayesini anlatan filmin çekimlerinin çıkmaza girdiği öğrenildi.
 

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem