Kılıçdaroğlu'na saldırıda yeni görüntü ortaya çıktı!

Kılıçdaroğlu'na saldırıda yeni görüntü ortaya çıktı!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na Ankara'daki asker cenazesinde saldırı sırasında çekilen yeni bir görüntü ortaya çıktı. Görüntülerde yaşanan izdiham ve insanların ezilme tehlikesi geçirdiği görülüyor.CHP lideri...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na Ankara'daki asker cenazesinde saldırı sırasında çekilen yeni bir görüntü ortaya çıktı. Görüntülerde yaşanan izdiham ve insanların ezilme tehlikesi geçirdiği görülüyor.

CHP lideri Kılıçdaroğlu'na yönelik Ankara'nın Çubuk ilçesindeki asker cenazesinde gerçekleşen saldırı sırasında çekilen yeni bir görüntü paylaşıldı.

Eski CHP Milletvekili Barış Yarkadaş, görüntünün bir haberci tarafından çekildiğini ancak çalıştığı kurumun yayınlamadığını ifade etti.

Görüntülerde saldırı sırasında çok sayıda kişinin ezilme tehlikesi geçirdiği görülüyor.

CHP lideri Kılıçdaroğlu, Hakkari'nin Irak sınırında PKK’lıların saldırısında hayatını kaybeden er Yener Kırıkçı'nın 21 Nisan'da Ankara'nın Çubuk ilçesinin Akkuzulu mahallesindeki cenazesinde bir grubun tekme ve yumruklu saldırısına uğramıştı. Kılıçdaroğlu'na yumruk attığı görüntülere yansıyan Osman Sarıgün'ün ile saldırıya karıştığı 8 kişi gözaltına alınmış, ardından serbest bırakılmıştı.