Kılıçdaroğlu'ndan 'Şero'ya söz: Yaş mamayı lüks olmaktan çıkaracağım

Kılıçdaroğlu'ndan 'Şero'ya söz: Yaş mamayı lüks olmaktan çıkaracağım

CHP lideri Kılıçdaroğlu, CHP Genel Merkezi’nin kedisi ‘Şero’ ile çekilmiş fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı. Kılıçdaroğlu, "Şero’ya bugün bir de söz verdim. İktidara gelince yaş mamayı lüks olmaktan çıkaracağım" dedi.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, bu akşam Instagram hesabından CHP Genel Merkezi'nin kedisi ‘Şero' ile partide çekilmiş fotoğraflarını paylaştı. Şero'ya son çalışmalarını anlattığını belirten Kılıçdaroğlu, iktidara erişince yaş mamayı lüks olmaktan çıkaracağını deklare etti.

Kılıçdaroğlu'nun paylaşmış olduğu fotoğraflara yazdığı ileti şu şekilde:

“ŞERO'YU HALKIMIZ ‘SOSYAL DEMOKRAT KEDİ' OLARAK TANIDI”

“CHP Genel Merkezi'nde emektarımız Şero ile bir araya geldik. 2005 senesinde dünyaya gelen Şero'yu halkımız ‘sosyal demokrat kedi' olarak tanıdı. Bilirsiniz, kediler mekanı sahiplenir. Ve bir kedinin gözünde her şey kediye aittir. Burayı da en oldukça sahiplenen Şero'dur. Kapılar ona hep açıktır. Malum kediler kapalı kapıları sevmez. O istediği yere girer çıkar; sonsuz bir gezi özgürlüğüne haizdir. İstediği yerde dolaşır, istediği yerde dinlenir, istediği yerde uzanır. Canı ne isterse onu yapar. Bazen TV'de yanımızda boy gösterir, kimi zaman toplantımızı böler. Hep de dikkatleri üstüne çeker.

“İKTİDARA GELİNCE YAŞ MAMAYI LÜKS OLMAKTAN ÇIKARACAĞIM”

Kediler esasen bilge canlılar. Şero da artık gel git, bir politika erbabına dönüştü. Bugün de ona son çalışmalarımızı anlattım. Şero'ya bugün bir de söz verdim. İktidara erişince yaş mamayı lüks olmaktan çıkaracağım. Yolda birlikte yürüdüklerimizi, herkesi, gencini yaşlısını kedisini çiçeğini böceğini yürekten seveceğiz. Çünkü şefkat erdemdir.”