Kırmızı Oda 9. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Büyük hayranlıkla izlenen Kırmızı Oda'nın son bölümünde neler oldu?

Kırmızı Oda dizisinin 9. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Adından sıkça bahsettiren ve sosyal medyada sürekli gündem olan Kırmızı Oda dizisi yeni bölümüyle ekrana gelecek. Peki Kırmızı Oda'nın son bölümünde neler olmuştu? İşte Kırmızı Oda'nın yeni fragmanı..

Cem Karcı'nın yönetmenliğini üstlendiği, Banu Kiremitçi Bozkurt'un senaryosunu yazdığı dram ve psikoloji türündeki Türk yapımı televizyon dizisi Kırmızı Oda, Yazar Gülseren Budayıcıoğlu'nun Madalyonun İçi adlı eserinden uyarlanmıştı. İzleyiciler arasında dram ve psikoloji yönü çok tartışılan hatta psikologlar arasında bile polemiklere neden olan Kırmızı Oda'nın son bölümünde neler oldu? Kırmızı Oda'nın tekrar bölümleri ne zaman yayınlanacak? Kırmızı Oda'nın konusu nedir? İşte Kırmızı Oda'nın oyuncu kadrosu... Tüm soruların cevabı bu haberde...

KIRMIZI ODA DİZİSİ KONUSU

Hayatın içinden, yaşanan gerçek hikayelerden esinlenerek TV8 ekranlarında yayınlanacak olan “Kırmızı Oda” dizisinde başrol oyuncusu Binnur Kaya, psikiyatri kliniği sahibi bir psikiyatristi canlandıracak. Psikiyatri kliniğindeki doktorların ve onlara başvuran hastaların hayatlarının ele alınacağı “Kırmızı Oda”da izleyici ile buluşacak her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak ve belki de izleyiciler Kırmızı Oda'da kendinden parçalar bulacak. Kliniğe gelen hastalar, o güne kadar kimseye söyleyemedikleri sırları dile getirirken; izleyiciler de o hikayelerde kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair izleri fark edecek.

kirmizi-oda1.jpg

KIRMIZI ODA DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Kırmızı Oda dizisinin oyuncu kadrosunda Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral ve Halit Özgür Sarı yer alıyor

Ayrıca Evrim Alasya, Salih Bademci ve Hande Doğandemir, Melisa Sözen konuk olan isimler arasında bulunuyorlar.

kirmizi4.jpg

KIRMIZI ODA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

'Kırmızı Oda'nın yeni bölümünde, piyangoyu tutturunca hayatı değişen Salih (Canberk Gültekin) bu kez Doktor Hanım'ın karşısına çok farklı bir halde çıkıyor ve arkadaşı Garip'i (Celil Nalçakan) kliniğe getiriyor. Doktor Hanım, tutkunu olduğu genç kadın tarafından terk edilen Garip'i bir çılgınlık yapmaması için ikna etmeye çalışıyor. Küçük Osman annesinin ölümünü kabullenirken; Doktor Piraye, Akif'in (Deniz Hamzaoğlu) kontrol arzusunun ailevi çatışmalardan kaynaklandığını tespit ediyor. Alya (Melisa Sözen) ise ailesindeki değişimi ve anne babasıyla geçirdiği İstanbul günlerini anlatıyor. 'Kırmızı Oda'nın sekizinci bölümünde kadroya konuk oyuncu olarak Celil Nalçakan katılıyor.

kirmizi-oda3.jpg

KIRMIZI ODA 9. BÖLÜM 2. FRAGMAN YAYINLANDI!

Kırmızı Oda yeni bölümde Meliha'nın öldüğü kızı Melek ile karşılaşacak Doktor Hanım nasıl tepki verecek. Kırmızı Oda, Cuma akşamları saat 20:00'da TV8 ekranlarında sizlerle olacak.

kirmizi-oda2.jpg

KIRMIZI ODA'NIN TEKRAR BÖLÜMLERİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Cuma akşamları izleyici ile buluşacak olan dizinin ilk hafta tekrar günleri:

- Cuma 22.00 (İlk bölümün hemen ardından)

- Cumartesi 16.45

- Pazar 16.45

Medya