Kırmızı Oda dizisinde bir gerçek daha ortaya çıktı! Sadi’nin gençliğini oynayacak isim belli oldu! Fırtına gibi esmeye geliyor…

Kırmızı Oda dizisinde bir gerçek daha ortaya çıktı! Sadi’nin gençliğini oynayacak isim belli oldu! Fırtına gibi esmeye geliyor…

TV8 ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Kırmızı Oda dizisinin yeni bölümleri heyecanla ekranlara gelmeye devam ediyor. Sevilerek izlenen dizide Sadi karakterine hayat veren Erkan Petekkaya’nın oyunculuğu ise dillere destan olmuştu.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi kitabında yer alan hikayeleri ekranlara getiren Kırmızı Oda dizisi yaşanmış gerçekleri ortaya döküyor. İzlenme rekorlarının kırıldığı dizide her bölüm seyircisine hitap ediyor. Boncuk ve Kumru’nun döneminde diziye giriş yapan Erkan Petekkaya çok sevildiğinden dolayı hikayesini uzun bir şekilde anlatmıştı. Normalde daha kısa ömrü olan hikaye sosyal medyada ve izleyiciler tarafından çok beğenildiği için birkaç bölüm daha sevenleriyle buluşacak.

Erkan Petekkaya’nın çocukluğunu Kadir Bertan isimli çok yetenekli bir çocuk oyuncu canlandırıyordu. Özellikle çocukluğu ile gönüllerde taht kuran Sadi ekran başındaki izleyicisine acı dolu hikayesinden hitap edebilmişti. İlginç ve acı dolu bir hayat yaşayan Sadi karakterinin çocukluğu kısa bir süre sonra bitecek.

kirmizi-oda-mansett172218266060833afe952ca.jpg

Çocukluk bölümlerinin birkaç hafta içerisinde bitmesi planlanıyorken; gençliği ise ekranlarda yeniden göz dolduracak. Sadi karakterinin gençliğini kim oynayacak sorusunun cevabı ise kısa bir süre önce Birsen Altuntaş tarafından verildi. Yakışıklı oyuncularımız arasında yerini alan bir ismin Sadi karakterinin gençliğine hayat vereceği resmen duyuruldu.

baranbolukbasi-kirmizioda.jpg

Adı Efsane dizisiyle adını duyuran başarılı isim Baran Bölükbaşı daha sonrasında Sevda’nın Bahçesi, Servet, Vuslat ve Öğrenci Evi gibi birçok yapımda yer almıştı. Kırmızı Oda dizisiyle yeniden sevenlerini selamlayacak olan başarılı oyuncunun Sadi’nin temellerinde yer alması ise sevenlerini çok mutlu etti.

650x344-kirmizi-oda-son-bolum-izle-sadinin-anlattiklari-doktor-hanimi-derinden-etkiliyor-1619216369568.jpg

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv