Konseri iptal edilen Melek Mosso yerine Seda Sayan sahne alıyor

Konseri iptal edilen Melek Mosso yerine Seda Sayan sahne alıyor

Isparta Uluslararası Gül Festivali’nde 3 Haziran’da düzenlenecek olan Melek Mosso konseri “ahlaki” gerekçelerle iptal edilmişti. Festivalde Melek Mosso’nun yerine Seda Sayan’ın sahne alması kararlaştırıldı.

Isparta Uluslararası Gül Festivali kapsamında 3 Haziran’da düzenlenecek olan Melek Mosso konseri ‘İslami hassasiyetler’ gerekçe gösterilerek iptal edilmişti. Mosso bu iptal kararı sonrası Twitter’dan bir açıklama yaparak, “Ben bu ülkenin kadınıyım. Fikirlerimle, vizyonumla, hayallerimle her yeni gün geleceğe sanatımı işliyorum. Genci yaşlısı milyonlarca sevenim var. Bir kaç kendini bilmeze kalmadı benim ahlakımı sorgulamak, kadınlık onuruma laf atmak. Bu zihniyetteki insanlar kendi yüreklerindeki karanlığı ve sapıklığı bizim hayatımıza da sokmaya çalışıyorlar ama buna asla izin vermeyeceğim” ifadelerini kullanmıştı.

Mosso ile birlikte son dönemde konserleri iptal edilen birçok şarkıcıya sosyal medyadan destek mesajları gelmişti.

SEDA SAYAN SAHNE ALACAK

Uluslararası Gül Festivali’nde Melek Mosso yerine sahne alacak ismin Seda Sayan olduğu açıklandı. Sayan sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda konser detaylarını paylaştı.

seda.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem