Kripto FETÖ'cü Turgay Güler haddini aştı: CHP'ye altın vuruş olacak

Kripto FETÖ'cü Turgay Güler haddini aştı: CHP'ye altın vuruş olacak

Güler, Kılıçdaroğlu'nun savcılığa gidip MİT TIR'ları kasetini kimden aldığını söylemek zorunda olduğu ifadesini kullanarak CHP liderinin vereceği ifadenin 'Altın vuruş' olacağını söyledi.A Haber'de katıldığı canlı...

Güler, Kılıçdaroğlu'nun savcılığa gidip MİT TIR'ları kasetini kimden aldığını söylemek zorunda olduğu ifadesini kullanarak CHP liderinin vereceği ifadenin 'Altın vuruş' olacağını söyledi.

A Haber'de katıldığı canlı yayında CHP liderinin tutuklanması imasında bulunan Güler, hadsiz sözlerine 'Kılıçdaroğlu CHP Genelbaşkanlığı koltuğunu işgal ediyor' diyerek devam eden Güler, CHP'li Gürsel Tekin, Eren Erdem ve Barış Yarkadaş'ı da hedef gösterdi.

İşte kripto FETÖ'cü Güler'in canlı yayında haddini aştığı anlar:


Turgay Güler: Kurye Kılıçdaroğlu mu? paylaşan: abcgazetesi

Peki CHP'ye ve liderine şuursuzca FETÖ iftirası atan Turgay Güler kim?

ÖZGÜL AĞIRLIK: 'KRIPTO FETÖ'CÜ'

Kendisini 'Özgül ağırlık' olarak tanımlayan Bülent Arınç, vaktinde Turgay Güler'in kripto fetö'cü olduğunu söylemiş ve konunun üzerine ısrarla gidilmesi gerektiğini vurgulamıştı. Özellikle de Turgay Güler’in attığı bir tweet’e dikkat çeken Arınç, “Turgay Güler’in 27 Haziran’da 2016’da yani 15 Temmuz darbe girişiminden 18 gün önce attığı twitleri çok ilginç. Aynen diğer paralelcilerin ''ÇOK GÜZEL ŞEYLER OLACAK’ twitleri gibi'' diye yazdı. Arınç ardından da 18 gün önce Güler’in attığı o twitleri yayınladı.

'FETHULLAH GÜLEN'İN F'SİNİ ETMEYECEKSİN'

Fatih Tezcan ve Turgay Güler kavgası son 1 senedir yandaş medya içerisinde en çok konuşulan olaylardan biri oldu. Fatih Tezcan, Turgay Güler'in kendisine "Bak Fatih Tezcan! Ülke Tv'de Fethullah Gülen'in F'sini etmeyeceksin! Hasan Öztürk beni özel olarak bunun için aradı!" dediğini iddia etmişti.

Turgay Güler'in eski bir yazısından Fethullah Gülen övgüsü:

20883726_10154926415641588_1282163050_o.png

Turgay Güler'in vaktinde 'Cemaat düşmanı olmamız nasıl beklenebilir, cemaat kardeşimiz' diyerek Fethullahçıların yaptığı 17-25 Aralık operasyonuna verdiği tepkiler:


Turgay Güler FETÖ'ye övgüler dizmiş! paylaşan: abcgazetesi

GENEL