Kripto para piyasası nihayet yeşile büründü

Kripto para piyasası nihayet yeşile büründü

Son 10 gündür düşüş trendinde olan kripto para piyasası nihayet yeşile büründü. Peki bu yeşil görüntü ne kadar daha devam edecek? İşte yanıtlar.

Kripto para yatırımcıları son 10 gündür diken üstündeler. Aslında geçmişte de kripto para piyasasında ufak düzeltmeler oluyordu. Fakat son düzeltme hayli can yaktı. Öyle ki bir dönem 64 bin dolara kadar yükselen BTC bile büyük değer kaybı yaşayarak 32 bin dolar seviyelerine kadar geriledi.

Neyse ki son birkaç gündür kripto paralarda ufak toparlanmalar yaşanmaya başladı. Bu toparlanmayla birlikte piyasanın genel rengi de kırmızıdan yeşile doğru döndü.

kripto-para.jpeg

Geride bıraktığımız son birkaç günde en çok değer kazanan kripto paralar arasında BTC, ETH ve ADA gibi popüler kripto paralar da yer alıyor.

Önümüzdeki süreçte değer kazancının sürmesi beklenebilir. Fakat yine de kripto para yatırımcıları diken üstünde.

Çünkü benzer bir düşüş kapanması hayli güç olan zararlara yol açabilir. Elbette her zaman söylediğimiz gibi kripto paralarla işlem yaparken dikkatli olmak gerekiyor. Çünkü 7 gün 24 saat sürekli aktif olan bir borsada işlem takibi yapmak çok da kolay değil.

Dip not olarak belirtelim. Bu ve diğer kripto para içeriklerimiz kesinlikle yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Biz sadece okurlarımızı piyasanın genel aksiyonundan haberdar etmek için bazı haberler yayınlıyoruz. Dolayısıyla yatırımlarınızı kendi doğrularınızla yapmanız daha iyi olacaktır.

Ethereum madenciliği bitiyor! İşte tarih!

Önceki ve Sonraki Haberler
Kripto Para