Kripto paralarda ralli dönemi beklentisi var

Kripto paralarda ralli dönemi beklentisi var

Kripto paralarda yeni bir dönemin başlangıcı olduğu ifade ediliyor. Özellikle Altcoin rallisi ifadelerini her yerde görmek mümkün. İşte konuyla alakalı merak edilen detaylar.

Piyasa uzmanları şu sıralar kripto paralarda yeni bir dönemin başladığını söylüyor. Bitcoin Dominance değerleri düşerken genel kripto para hacmi artış gösteriyor. Bu durum bizlere önemli bir senaryonun ortaya çıktığını işaret ediyor. Buna göre Bitcoin geri plana doğru çekiliyor.

Gelen son detaylara göre bazı kripto paralar daha şimdiden çok sert yükseliş yakaladı bile. Bunlar içerisinde yer alan BitTorrent özellikle son dönemlerde durmak nedir bilmiyor. Geçtiğimiz günlerde yükselişine devam eden bu kripto para birimi piyasa değerini katlamayı başardı.

Birçok kişiye önemli ölçüde kazanç sağlayan kripto paralarda yükseliş devam ediyor. Ara sıra bazı düşüşler meydana gelse bile genel tablonun yükseliş eğimli olduğunu görüyoruz. Mesela sadece BitTorrent bile yaklaşık olarak yüzde 528 civarında değer kazandı.

Kripto paralarda yeni

Tüm bunlara ek olarak daha başka bazı kripto para birimlerinin sert yükseliş yakaladığını söyleyebiliriz. Mesela Holochain bunlar içerisinde yer alıyor. Diğer bir ismi ile (HOT) olan bu kripto para birimi yaklaşık olarak 1 aydır sert bir yükseliş yakaladı. Toplam değerinin yüzde 846 civarında yükseldiği görülüyor.

Ethereum madenciliği bitiyor! İşte tarih!

Analistler Altcoin rallisi geldiğini düşünüyor. Onlara göre bütün kripto para birimlerinde çok sert yükselişler yakalanacak. Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Bilim Teknoloji