Kuruluş Osman bu bölümüyle bitiyor! Milyonlar izlerken heyecandan oturamayacak! Savcı Bey şoku, herkesi çıldırttı!

Mehmet Bozdağ tarafından yapım, proje tasarım ve senaryosu üstlenilen Kuruluş Osman dizisinin yönetmen koltuğunda yer alan Metin Günay ve başrol olarak kendini gösteren Burak Özçivit, bugüne kadar yaratabilecekleri en harika bölümü yarattılar.

Kuruluş Osman izleyicileri, yayınlanan bu bölüm karşısında nefeslerini tutacak. Savcı Bey ile ilgili yaşanan o an herkesi şoktan şoka soktu. ATV ekranlarında reyting rekorları kıran, çarşamba akşamlarının rakipsiz dizisi olan Kuruluş Osman, yeni bölümle ilgili bilgiler ortaya çıktı. İşte 56. bölüm ve diğer tüm detaylar!

0x0-kurulus-osmanin-yeni-bolumu-nefes-kesecek-savci-bey-oluyor-mu-1619345724081.jpg

Kuruluş Osman'ın 56. bölüm fragmanını gören sosyal medya kullanıcıları; "artık kuruluş osman bitiyor, yeni kuruluş osman başlıyor!" yorumları altına imza attı. Öyle bir bölüm olacak ki, bundan önceki bölümler "eski Kuruluş Osman" olarak anılacak.

İkinci sezonunda da seyircilerden çok yüksek ilgi gören ve reyting zirvesinden asla inmeyen Kuruluş Osman'ın 28 Nisan 2021 Çarşamba akşamı ekranlara gelecek olan yeni bölümü, çok büyük sürprizleri beraberinde getirecek.

Dizinin 56. bölümden yayınlanan tanıtım çok büyük ses getirirken, kısa sürede sosyal medyanın en çok konuşulan konularından oldu.

0x0-kurulus-osmanin-yeni-bolumu-nefes-kesecek-savci-bey-oluyor-mu-1619345727443.jpg

Osman Bey ve Alplerinin Bizans - Moğol ittifakı karşısında girdiği ölüm kalım savaşı herkese şok etkisi yarattı. Fragmanda Osman Bey'in ağabeyi Savcı Bey, Bizans komutanı Kalonoz tarafından sırtından hançerlendi.

Savcı Bey'in "Gece bir düş gördüm. Babam Söğüt'e geldiği vakit diktiği çınarın altında beni beklerdi" sözleri, Savcı Bey öldü mü sorusunu akıllara getirdi. Fragmanda yer alan Savcı Bey'in eşi Lena Hatun'un feryadının yer aldığı sahne de yürekleri dağladı.

0x0-kurulus-osmanin-yeni-bolumu-nefes-kesecek-savci-bey-oluyor-mu-1619345725249.jpg

Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümde meydana gelen heyecan, bugüne kadarki en büyük heyecan olarak değerlendiriyor. Dizinin 56. bölümünün fragmanının heyecanı ise, diziyi etki altına almış durumda.

Sosyal medya kullanıcıları bu fragmana yönelik; "böyle bir şey olamaz, artık Kuruluş Osman'ın önceki bölümlerinde heyecanlandığım için üzüleceğim, kalbim şimdiden hızlandı" gibi yorumlarda bulundu.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv