Manavgat'taki yangın sonrası felç geçirmişti: Tuğba Özay'ın son durumu belli oldu

Manavgat'taki yangın sonrası felç geçirmişti: Tuğba Özay'ın son durumu belli oldu

Antalya’nın Manavgat ilçesinde, çıkan yangın sonrası, Tuğba Özay yangında çiftliğinin de zarar gördüğünü söyleyerek sinir krizi geçirmişti. Tuğba Özay’ın sağlık durumu ve çiftliği ile ilgili yeni bilgiler geldi.

Antalya Manavgat’ta çiftliğinin yandığını söyleyen Tuğba Özay, yaşananların ardından felç geçirdiğini aktarmıştı. Özay, hastaneden yayımladığı videoda “Her yer yandı. Dünden beri yalvarıyorum” ifadelerini kullanmıştı.

YAKIN DOSTUNDAN AÇIKLAMA

Özay’ın sağlık durumu ve çiftliğine ilişkin son açıklama, ünlü mankenin yakın dostu, ses sanatçısı ve yazar Onur Akay’dan geldi. Özay’ın çiftliğinin Manavgat Poyraz Çiftliği olduğunu ifade eden Akay, “Tuğba Özay’ın Manavgat Poyraz Çiftliği’nde hiçbir sıkıntı yok. Yakınlarına kadar gelen yangına müdahale edilmiş” dedi.

144308998-115943361-manavgat-ta-cikan-yanginda-ciftligi-yanan-tugba-142949329666m.jpg

SİNİR KRİZİ GEÇİRMİŞ

“Güvenlik güçleri olay yerine insanların girmesine izin vermediğinden, Tuğba Özay da bilgi alamayınca sinir krizi geçirdi” diyen Akay, “Ancak Tuğba’nın sağlık durumu şu an çok iyi ve annesinin yanında dinleniyor. Yangınlar devam ediyor ve içimiz yanıyor. Tüm Türkiye’ye geçmiş olsun” diye ifade etti.

Magazin