Mansur Yavaş'ı eleştiren Jahrein'e rapçi Norm Ender'den tepki

Mansur Yavaş'ı eleştiren Jahrein'e rapçi Norm Ender'den tepki

Jahrein lakaplı Twitch yayıncısı Ahmet Sonuç, Mansur Yavaş’ın Öğretmenler Günü vesilesiyle öğretmenlere çiçek göndermesini eleştirdi. Rapçi Norm Ender ise Jahrein’e tepki göstererek, “Dijital dilenci” yorumunu yaptı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde tüm öğretmenlere çiçek göndererek jest yaptı.

Jahrein lakaplı Ahmet Sonuç ise Yavaş’ın bu jestini eleştirdi. Jahrein gönderilen çiçeklerin parasının halkın cebinden çıktığını, Mansur Yavaş’ın halkın parası üzerinden PR yaptığı söyledi. Jahrein’in paylaşımları ise sosyal medyada tepkiyle karşılandı. Tepki gösterenlerden birisi de rapçi Norm Ender’di.

Ender, “Dijital dilenci yine yumurtluyor. Asıl PR ne söylersem gündem oluru kovalayan şahsının yaptığıdır. Değerli bir vazifesi olan öğretmenlere çiçek verilmiş, onore edilmiş. İş sahibi olsaydın, inceliklerin değerini anlardın” dedi. Jahrein ise bu tepkiye şöyle yanıt verdi:

“Eksik etek diye şarkı yapan bir devrimciden kötü laflar işitiyorsam doğru yoldayımdır. Meseleyi anlayamamış olması da hiç şaşırtmadı”

Daha sonra Norm Ender’in yeni çıkan şarkısı “Kediler Aslan Olmaz”ı paylaşarak “Arkadaşa biraz izlenme atın. Aç kalmış belli” yorumunu yaptı.

1637847959263-norm-ender-den-twitch-yayincisi-jahrein-e-sert-14553832-9933-m.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin