Maraşlı final mi yapacak? Alina Boz açıkladı

Maraşlı final mi yapacak? Alina Boz açıkladı

Burak Deniz ve Alina Boz'un başrolde yer aldığı Maraşlı dizisinin final yapacağı iddia edildi. Alina Boz, katıldığı ödül töreninde bu iddiaya yanıt verdi.

Ocak ayında ATV'de ekran yolculuğuna başlayan Maraşlı'nın 12 Temmuz 2021'de final yapacağı iddiası gündeme bomba gibi düştü.

 Son anda bir değişiklik olmazsa Maraşlı'nın sezon sonunda final yapacağı öne sürüldü.

"TAM OLARAK BİLMİYORUM"

Ünlü oyuncu Alina Boz, katıldığı bir ödül töreninde, "Maraşlı final mi yapıyor?" sorusuna yanıt verdi. Boz, "Tam olarak bilmiyorum. En doğru bilgiyi yapım şirketi verecektir" dedi. 

İDDİAYI YALANLAMADI

Alina Boz'un dizinin final yapacağı yönündeki iddiayı yalanlamaması dikkat çekti.

ss.jpg

MARAŞLI DİZİSİ KONUSU 

Özel Kuvvetler'den ayrılma eski asker olan Maraşlı, açtığı sahaf dükkanı ile hayatını geçirmek istemektedir. Gözü pek, cesur, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan Maraşlı'nın hayatının dönüm noktası, kızı Zeliş'in vurulduğu gündür. Tek amacı, hasta olanı kızını hayata döndürmek olan Maraşlı, evladına yaşatılan büyük acıyı unutamamaktadır. Bir gün sahaf dükkanından içeri dünyalar güzeli Mahur Türel girer ve Mahur o gün istemeden bir olaya karışır. Maraşlı, Mahur'un hayatını kurtarır. Ve o gün kaderleri birbirine bağlanmış olur.

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin