Maraşlı'nın ipi kesildi! ATV'den gelen bu karar şok etkisi yarattı! Durum sanılandan çok daha vahim! Neler oluyor?

ATV ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Maraşlı'da Maraşlının ipi kesildi. ATV ekranlarının izin verdiği bu kadar milyonlarca seyircisinde şok etkisi yarattı.

Burak Deniz ve Alina Boz'un başrollerini paylaştığı dizinin ilk bölümlerindeki olay örgüsü seyirciyi ekranlara bağlamaya yetmişti fakat zamanla ortaya dökülen sırlar ve hikayenin açılması seyircinin heyecanını kaybetmesine ve farklı dizilere yönelmesine neden oldu. Peki, Maraşlının neden ipi kesildi? İşte merak edilen tüm detaylar...

Savaş ile Necati’nin etkili planları işlerken Maraşlı içinde tehlike artmaktadır. Çünkü artık Maraşlının sırrını bilen birçok kişi vardır. Mahur'u kaybetmek istemeyen Maraşlı ipleri o isimleri vermek zorunda kalmıştır. Savaş babası hakkında bir gerçeği çok kısa süre sonra hiç beklemediği bir isimden öğrenecektir.

mahur.jpg

Necati ise Maraşlıyı tüm kozlarını Nevzat'tan yana kullanarak tehdit etmektedir. Uzun bir süredir sır olarak sakladığı konu hakkında gerçeklerin hiç istemediği ellere düşmesi Maraşlının geri çekilmesine neden olacak. Mahur için canını bile yok sayan Maraşlının büyük sırrı kimin elinde?

thththf.jpg

Necati, Maraşlının istihbarat görevlisi olduğunu öğrenir ve “Senin bir istihbaratçı olduğunu öğrendiğinde ne yapacak?” sözlerini dile getirerek, Maraşlıyı tehdit eder. Maraşlı ise yorumsuz bir şekilde Nevzat'a bakar. Nevzat'la iş birliği yapacak mı yapmayacak mı merak konusu olurken; sosyal medyada birçok kişi Nevzat'ın Mahur'a Maraşlının sırrını yakın zamanda açıklayacağına dair paylaşımlar yapmaya başladı.

mahurrr.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv