Masterchef Serhat acılarla dolu hayatını paylaştı

Masterchef Serhat acılarla dolu hayatını paylaştı

Masterchef 2020 sezonunda yarışmacı olarak katılan Serhat Doğramacı bu sezon birincisi oldu. Doğramacı verdiği röportaj da acıklı hayat hiklayesini anlatırken imkansızlıkların kahraman doğurduğunu kanıtladı.

Masterchef Türkiye'de boy göstermesinin ardından tüm Türkiye tarafından tanınan ve dikkatleri üzerine çeken Serhat Doğramacı, kariyer hayatına atıldığı ilk zamanlar hakkında birçok açıklama yaptı. O açıklamalar milyonlarca kişinin büyük bir hüzün yaşamasına neden oldu. Son derece zorlu yollardan geçtiğini belirten Masterchef Serhat, o açıklamaların ardından sosyal medya gündeminde büyük bir yankı uyandırdı.

Yaptığı açıklamalarla projesi hakkında bilgilendirme yapan Masterchef Serhat, büyük bir sosyal medya platformu için hazırlık aşamasında olduğunu belirtti. Bunun yanı sıra Youtube için gastronomi içerikli videolar çektiğini belirten Serhat Doğramacı, pandeminin bitmesinin ardından New York’ta güzel bir restoran konseptinin olduğunu ifade etti. Restoran projesi için görüşmelere devam ettiğini söyleyen Masterchef Serhat, tüm dikkatleri üzerine çekti.

Masterchef yolculuğunda inancı, başarısı ve efendiliğiyle milyonların kalbini fetheden Serhat Doğramacı, yaptığı açıklamalarla beraber gündemde adeta depreme etkisi yarattı. Hikayesinin annesinin kendisine alamadığı bir çikolatayla başladığını belirten Masterchef Serhat, tüm dikkatleri üzerine çekti.

“Ben o çikolatayı hak edebilmek için…”

Geçtiğimiz günlerde verdiği röportajla beraber tüm dikkatleri üzerine çeken Serhat Doğramacı, hayat hikayesinin annesinin kendisine alamadığı bir çikolatayla başladığını belirterek, “Ben o çikolatayı hak edebilmek için çok mücadele ettim. Bir gün kendi çikolatamı alabilecek param olduğunda yaşadıklarımın tarifi yok. Emek vererek aldığım o çikolatayı hemen yemek istememiştim!” sözlerini dile getirdi.

Bugüne kadar gelebilmek için çok çalıştığını ve mücadele ettiğini ifade eden Serhat Doğramacı, sevenleri tarafından mercek altına alındı. Milyonlarca kişi bir an evvel ünlü yarışmacının ekranlarda boy göstermesini temenni etti. Son derece acıklı hikayesi ise herkesi gözyaşına boğdu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv