Şok! İşi gücü bırakın Pazartesi ekran başına...Masterchef Emir'in yeni projesi başlıyor!

Şok! İşi gücü bırakın Pazartesi ekran başına...Masterchef Emir'in yeni projesi başlıyor!

Ekranlara veda edeli çok fazla uzun bir zaman olmasına rağmen hala gündemde kalmaya devam eden Masterchef Türkiye hakkında çıkan haberler bitmek bilmiyor.

Ortaya çıkan haberlerle beraber başarılı yarışmacı hakkında yorumlarda bulunan kullanıcıları Emir Elidemir’in resmen ünlü olduğunu dile getirdi.

Geçtiğimiz günlerde bir projeyle ekranlara döneceği söylenilen Emir Elidemir, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla tüm dikkatleri üzerine çekti.

masterchef-emir2.jpg

PROJESİ MERAK EDİLİYOR

Milyonlarca kişi Masterchef Emir’in yeni projesinin ne olduğunu merak etmeye başladı.

Masterchef Türkiye’nin 2020 sezonuna başlamasının ardından programın izleyici kitlesi şampiyonun Emir Elidemir olacağını iddia ediyordu.

Fakat programı üçüncü olarak bitiren yarışmacı, herkesi hayal kırıklığına uğratmıştı. Masterchef Emir’in ekranlardan ayrılmasını istemeyen hayran kitlesi ise bir an önce yeni bir projeye imza atması gerektiğini dile getirmişti. 

masterchef-emir3.jpg

YEMEK PROGRAMI YAPACAK

Son zamanlarda adından sık sık söz ettiren Emir Elidemir hakkında ortaya çıkan haberlerin ardı arkası kesilmezken, Masterchef Emir’in pazar günü Kanal D’de Magazin D adlı programda yemek yapacağı ortaya çıktı. Bu haberle beraber milyonlarca kişi tüm dikkatini Masterchef Emir’e verdi.

Yaşam