Masterchef yarışmacıları Survivor'da birbirlerine girdiler! İşin içinde Acun Ilıcalı bile var! Sosyal medya birbirine girdi, iki ismin sevenleri tehditleri yağdırıyor!

Masterchef yarışmacıları Survivor'da birbirlerine girdiler! İşin içinde Acun Ilıcalı bile var! Sosyal medya birbirine girdi, iki ismin sevenleri tehditleri yağdırıyor!

TV8 ekranlarının en sevilen yarışmalarından biri olan Masterchef yarışması, Ocak ayında finalini yaparak yayından kaldırılmıştı. Bu sezon şampiyon olan Serhat Doğramacı ise finale damgasını vurmuştu.

Masterchef yarışmasında yer alan en iyi isimler Survivor adasına katılmış ve dokunulmazlık oyunu kazanan takımına zengin bir menü hazırlayarak yemek ziyafeti yaşatmışlardı. Adada daha sonra fotoğraf çekilen tüm Masterchef ekibinde büyük bir kriz çıktı. O iki isim arasındaki uyumsuzluk tüm dikkatleri üzerine çekti. 

Masterchef'te bin bir emek vererek kupanın sahibi olan isimler, adada tüm marifetlerini göstermişti. Cemre ve Serhat arasındaki çıkan tartışma ise bir anda alevlendi. Fotoğraftan Serhat'ı Emir'i ve Barbaros'u silen Cemre Uyanık'a Serhat'tan yanıt gecikmedi. Yarım fotoğrafın üzerine Serhat öyle bir şey yaptı ki...

eski-masterchef-sampiyonlari-cemre-uyanik-ve-14051028-1610-m.jpg

Cemre Uyanık'tan gelen fotoğrafta ise Acun Ilıcalı da yer alıyordu! "Yaptığımız yemekleri bakalım kimler yiyecek?" notunu düşerek paylaşım yapan Cemre Uyanık tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Fotoğraftan neden o üç ismi sildiği ise tartışma konusu olmuşken Serhat fotoğrafın tam halini paylaştı ve açıklamasıyla geceye damgasını vurdu!

eski-masterchef-sampiyonlari-cemre-uyanik-ve-14051028-2768-m.jpg

O paylaşıma yanıt gecikmedi!

"Hazmedemeyenleri boş verin, şu aile 1'den büyüktür" sözleriyle notunu düşen Serhat, Cemre'ye gönderme yapmıştı. Cemre'nin yaptığını yapmayıp, fotoğrafın tam halini paylaşan Serhat takdirleri toplamıştı. Halen konuşulan konunun üzerinden 24 saat geçememişti ki, Cemre Uyanık öyle bir paylaşım yaptı ki yer gök inledi!

eski-masterchef-sampiyonlari-cemre-uyanik-ve-14051028-3146-m.jpg

"Sahte insanların korumak istedikleri bir imajı vardır. Gerçek insanlar sadece umursamazlar. Umursamaz kaç kişiyiz ki?" notunu düşerek paylaşım yapan Cemre Uyanık, tepkilerin nedeni oldu. Serhat'ın fotoğrafını keserek paylaşımından sonra Serhat'a gönderme yapması Serhat sevenlerini ayağa kaldırdı. Tehdit ve hakaret boyutlarına ulaşan yorumlara Cemre ve Serhat'tan ise herhangi bir açıklama yapılmadı.

Magazin