Mehmet Ali Erbil'in kızı öyle bir paylaşım yaptı ki... Babasına meydan bile okudu

Mehmet Ali Erbil'in kızı öyle bir paylaşım yaptı ki... Babasına meydan bile okudu

Sosyal medya hesabını aktif kullanan ünlüler arasında yerini alan Yasmin Erbil, son paylaşımıyla adeta babasına meydan okudu.

Mehmet Ali Erbil’in Nergis Kumbasar ile evliliğinden olan Yasmin Erbil, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla yakıp yıkmaya devam ediyor. Kısa bir süre önce yapmış olduğu paylaşım ise büyük yankı uyandırdı. Giyim tarzı ve güzelliğiyle sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri olan Yasmin Erbil, göğüs dekoltesiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. 

Güzelliği ve giyimiyle dikkatleri üzerine sık sık toplayan güzel sunucu Yasmin Erbil, son paylaşımıyla ise binlerce beğeni aldı. Kısa bir süre önce "Sadece deniz istiyorum" açıklamasıyla bikinili bir paylaşım yapan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in kızına binlerce yorum almıştı. Sosyal medya takipçileri tarafından beğenilen güzel sunucunun bugün paylaşmış olduğu fotoğraf ise başları döndürdü.

Annesi Nergis Kumbasar kadar güzel olan Yasmin Erbil, sevilerek takip ediliyor. Fiziğinin güzelliğinin yanında yaptığı samimi paylaşımlarda takipçileri tarafından çok beğeniliyor. Sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşım ise bir sat gibi bir sürede çok büyük bir etkileşim aldı. Erişimleri açılan Yasmin Erbil, birçok kişinin keşfet bölümüne düştü.

vcbvbcvbvcb.jpg

Pudra bir bluz giyen Yasmin Erbil, koyu tonlarda bir jean giyerek bir aynada poz verdi. Dil çıkaran Yasmin Erbil fotoğrafının açıklamasına ise "Lol" notunu düştü. Yakın çevresine yorumlarını açan Yasmin Erbil'e ise binlerce yorum geldi. Bu yorumlardan dikkat çekenleri ise "Maşallah lolitam" oldu.

guzel-sunucu-yasmin-erbil-klipte-oynadi.jpg

Paylaştığı fotoğrafın hemen arkasından binlerce etkileşim alan Yasmin Erbil'in son fotoğrafı, kısa sürede 700 bini aşkın beğeni aldı. Güzelliğiyle sık sık gündeme gelen Mehmet Ali Erbil'in sunucu kızı Yasmin Erbil'in sık sık sosyal medyadan böyle paylaşımlar yapması ise hayranlarının mutlu olmasına neden oluyor.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv