Mucize Doktor'un mucizesi evleniyor

Mucize Doktor'un mucizesi evleniyor

FOX TV ekranlarının en sevilen dizileri arasında yerini alan Mucize Doktor dizisinde Ali Vefa ve Nazlı arasında artık hiçbir engel kalmadı.

13 bölümlük sözleşme imzalayan ve dizinin 40. bölümünde seyircilerle tanışan o isim, diziden ayrıldığını da duyurdu. Başrollerinde Ezgi Asaroğlu, Sinem Ünsal, Onur Tuna, Taner Ölmez yer aldığı diziye yan oyuncular olan Merve Bulut, Korhan Herduran, Bihter Dinçel, Hayal Köseoğlu, Fırat Altunmeşe, Hakan Kurtaş, Murat Aygen, Hazal Türesan gibi birbirinden başarılı isimlerde eşlik ediyor. 

Ekranlara gelen ilk bölümden beri büyük bir ilgi gören dizi, Perşembe günleri ekranlara gelmeye devam ediyor. Yayın hayatına giriş yaptığı ilk günden beri hem sosyal medyada hem de televizyon dünyasında yoğun ilgi gören dizinin başrol oyuncularından olan Taner Ölmez ise otizmli bir karaktere hayat veriyor.

Başarılı bir şekilde hayata geçirdiği otizmli karakteriyle hem topluma örnek olan hem de çok sevilen Taner Ölmez, seyircisinden tam puan alıyor. Dizide hayat arkadaşı olan Nazlı ile inişli çıkışlı bir ilişkisi olsa bile her iki isimde dizide çok iyi anlaşıyor. Sevilen iki ismin ise diziden ayrılacağı iddia edilmeye başlandı.

92460aed-c7fd-46ad-8d61-3efd16d00603.jpg

40. bölümünde diziye giriş yapan Ezgi Asaroğlu dizide 13 bölüm sözleşme imzaladığı ortaya çıktı. Bunun yanında dizinin yeni bölümde ayrılacağı kesinleşti. Bipolar Bozukluk hastalığa sahip karaktere hayat veren Ezo, yeni bölümde artık yer almayacak. Bunun üzerine birçok sosyal medya kullanıcısı ise Ali Vefa ve Nazlı'nın evleneceğini iddia edildi.

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv