Mehmet Ali Erbil'in paylaşımı gündeme oturdu

Mehmet Ali Erbil'in paylaşımı gündeme oturdu

açış sendromu hastalığına yakalanan ve uzun bir süre tedavi gören Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz haftalarda sağlık durumunun yavaş yavaş iyiye gittiğini açıklamış ve milyonlara büyük bir sevinç yaşatmıştı.

Ünlü şovmenin açıklamasının ardından sosyal medya takipçileri, her halinden haberdar olmak istiyor ve en kısa zamanda ekranlarda boy göstermesini temenni ediyordu. Mehmet Ali Erbil’den değişim niteliğinde yeni bir paylaşım geldi.

Kızı Yasmin Erbil’le sosyal medya hesabında yeni bir paylaşım yapan Mehmet Ali Erbil, takipçi kitlesinden anında etkileşim aldı. Söz konusu paylaşıma yazdığı notla beraber dikkatleri üzerine çeken Erbil, sevenlerini büyük bir merakın içerisine sürükledi. Mehmet Ali Erbil, kızıyla beraber yaptığı yeni değişimi takipçilerine duyurdu.

Sosyal medya hesabında sık sık paylaşım yapmayan Mehmet Ali Erbil, son zamanlarda herkesin en çok merak ettiği isimlerden birisiydi. Ünlü şovmenin sevenleri her anını bilmek ve görmek istediğini söyleyerek, zaten uzun bir süre ekranlardan ayrı kaldığı için üzgün olduklarını belirtiyorlardı. Bu yüzden olacak ki Mehmet Ali Erbil’in paylaşımı sevenlerini tarafından yoğun bir ilgi gördü.

Mehmet Ali Erbil ve kızı Yasmin Erbil’den değişim pozu!

Çarkıfelek programıyla ününe ün katan ve Türkiye’nin en sevilen şovmenlerinden birisi olan Mehmet Ali Erbil, sosyal medya hesabında yeni bir paylaşım yaptı ve paylaşımının altına, “Baba kız saçımızı yaptırdık!” notunu düşerek Yasmin Erbil’i etiketlemeyi ihmal etmedi. Ünlü şovmenin küçük değişimi karşısında sevenleri mutluluklarına engel olamadı.

sihfsisdsjpeg.jpg

Geçirdiği rahatsızlığın ardından ekranlara yeni bir dönüş yapan ve tüm dikkatleri üzerine çeken Mehmet Ali Erbil’in son paylaşımında gayet iyi olduğunu gören sosyal medya takipçileri, mutluluklarına engel olamadı ve ünlü şovmenden sık sık paylaşım beklediklerini dile getirdi.

Medya