Merve Boluğur ilk kez erkek arkadaşıyla görüntülendi

Merve Boluğur ilk kez erkek arkadaşıyla görüntülendi

Son zamanlarda söylediği sözlerle gündemde yankı uyandıran Merve Boluğur oyunculuk kariyeriyle adını tüm Türkiye’ye duyurmuş vaziyetteydi.

Sosyal medya hesabını aktif kullanan isimlerden birisi olan Merve Boluğur, iddialı tarzı ve son zamanlardaki çıkışlarıyla beraber dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Ünlü oyuncunun hemen hemen her haline takipçilerinden ardı arkası kesilmeyen beğeni ve yorum geliyor. Geçtiğimiz gün Maçka Parkı’nda erkek arkadaşıyla beraber objektiflere yansıyan Merve Boluğur, açıklamasıyla herkesi şaşkına çevirdi.

Gündemin en çok konuşulan isimlerinden birisi olan Merve Boluğur, geçtiğimiz akşam erkek arkadaşıyla beraber Maçka Parkı’nda objektiflere yakalandı. Magazin Burada haber sitesinin söylediğine göre kısa bir yürüyüş yapan Merve Boluğur, rüzgarın esmeye başlamasıyla beraber kapüşonu kafasına çekerek arkadaşının koluna girdi.

merve-bolugyur-2-1.jpg

Merve Boluğur’dan olay açıklama!

Uzun süredir yeni bir albüm çıkaracağı söylenilen Merve Boluğur, tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Maçka Parkı’nda objektiflere yansıyan ünlü oyuncuya albümü hakkında soru sorulunca Merve Boluğur, “Şu an hava çok soğuk. Bu konuyu daha sonra konuşalım lütfen!” sözlerini dile getirdiği belirtildi. Merve Boluğur’dan beklenen açıklamanın gelmemesi ise herkesi şaşkına çevirdi.

Çıkaracağı albümü hakkında açıklama yapmayı reddeden ve daha sonra konuşmak isteyen Merve Boluğur tüm dikkatleri üzerine çekti. Milyonlarca kişi ünlü oyuncunun çıkışı karşısında şaşkınlığına engel olamadığını ifade etti. Bu durum ise sosyal medya gündemini yerinden oynattı.

Medya