MHP'li isim, geçmişini hatırlatan Levent Kazak'a hakaret etti

MHP'li isim, geçmişini hatırlatan Levent Kazak'a hakaret etti

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, Şahan Gökbakar’dan sonra bu kez de kendisine geçmişte Saray’a yaptığı eleştirileri hatırlatarak bir soru yönelten Levent Kazak’a hakaret etti.

Orman yangınlarının ardından yaptığı canlı yayınlarla dikkat çeken komedyen Şahan Gökbakar’ı hedef gösteren MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, bu kez de oyuncu ve yönetmen Levent Kazak’a hakaretler yağdırdı.

Oyuncu Levent Kazak sosyal medya hesabından MHP’li Yönter’in eski bir tweetini ekleyerek, “Şu twiti silmişsin. Dediğin gibi gerisini düşündüm ve şunu merak ettim, ne yaşadın da şehit Faruk Gezen’in yıkık evine sırtını döndün?” diye sordu.

Yönter ise bu soruya karşılık Kazak’a hakaretlerde bulundu. MHP’li isim tweetinde şu ifadeleri kullandı:

“İşin gücün yok mu müptezel herif! Biz geçmişteki her sözümüzün arkasındayız… Ne silmesi, neyin silmesi… 2015 yılındaki bir tweet mesajını bugüne taşıyarak ancak ucuzluğunu gösterirsin! Şehidin evine sırt dönen şerefsizdir, döndü diyen şerefsizdir! Boğaz’da zıkkımlanmaya devam et!.”

izzet-1.jpeg

İzzet Ulvi Yönter, Şahan Gökbakar’ı ise “Sen kendine yardım iste Şahan, boş kafanın almadığı işlere karışma” sözleriyle hedef almıştı. Şahan Gökbakar ise yayınladığı videoda Yönter’e cevap vermiş “yakıştıramadım” demişti.

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika