Milli Gazete yazarı: Hürriyet'in başına 'Evet'çi Fatih Çekirge getiriliyor

Milli Gazete yazarı: Hürriyet'in başına 'Evet'çi Fatih Çekirge getiriliyor

Milli Gazete yazarı Ahmet Yavuz, "Şimdi Ankara kulislerinde konuşulan o bomba bilgiyi paylaşıyorum. Hürriyet’in başına Fatih Çekirge geliyor" iddiasında bulundu.Yavuz, Milli Gazete'de "Hürriyet’in başına kim geliyor?" başlığıyla...

Milli Gazete yazarı Ahmet Yavuz, "Şimdi Ankara kulislerinde konuşulan o bomba bilgiyi paylaşıyorum. Hürriyet’in başına Fatih Çekirge geliyor" iddiasında bulundu.

Yavuz, Milli Gazete'de "Hürriyet’in başına kim geliyor?" başlığıyla yayımlanan yazısında, "Türkiye, bugünlerde Kanal D’nin programcısı İrfan Değirmenci’nin 'Hayır' diyeceği için işinden kovulmasını konuşuyor. İrfan Değirmenci ile Ankara’da aynı televizyonda çalıştık. Tanırım! 1997’de, 28 Şubat’ta 'İslamcı kanallar' baskıdan dolayı 15 dakikadan fazla program yapamazken… İrfan, 2.5 saatlik Ramazan-İftar programı yapardı. Hem de bir başörtülü ile" dedi.

'ÇEKİRGE KAPTAN OLUYOR'
"Şimdi Ankara kulislerinde konuşulan o bomba bilgiyi paylaşıyorum. Hürriyet’in başına Fatih Çekirge geliyor!" diyen Milli Gazete yazarı, "Anlayacağınız, 28 Şubat’a karşı olan İrfan Değirmenci, şimdi 'Hayır' diyeceği için Doğan Grubu’ndan kovuluyor. 28 Şubat’ın etkili kalemşorlarından Fatih Çekirge, şimdi 'Evet' diyeceği için Türk basınının 'Amiral gemisine kaptan' yapılıyor! Referandumdan önce bir 'Evet'in kerameti bu kadar etkili oluyorsa… Referandumdan sonra olacakları düşünemiyorum bile!" diye yazdı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem