Minimalist oyuncular bu koleksiyona bayılacak!

Minimalist oyuncular bu koleksiyona bayılacak!

Oyuncuların merakla beklediği Razer Quartz Razer Mercury 2020 koleksiyonu tanıtıldı.

Oyuncular için dünyanın önde gelen yaşam tarzı markası Razer en yeni yüksek performanslı oyuncu araçlarının artık yeni renklerle gelmeye hazır olduğunu duyurdu. Bir kült haline gelen Razer Quartz renk grubu ve şık, minimalist Razer Mercury 2020 koleksiyonu ile oyuncular artık sade ve şık oyun kurulumlarıyla kendilerini ifade edebilecek.

razer-quartz-razer-mercury.jpg

Sırasıyla 2017 ve 2018’de piyasaya sürülen Razer Mercury ve Razer Quartz sürümleri, dünya çapında yayıncıları ve oyuncuları büyüledi. Razer, modaya önem veren oyuncuları en iyi performanslı, en yeni oyun ekipmanlarıyla donatmak için koleksiyonlarını güncelledi.

Yeni renk koleksiyonları şunları içerecek

Razer Viper Ultimate – kazanmak için tasarlanmış bir kablosuz oyun faresi. Razer HyperSpeed Kablosuz Teknolojisi ve Razer Focus + 20K DPI Optik Sensör ile donatılmıştır ve bunlar 78 gramlık hafif bir kasa içinde paketlenmiştir.

Razer Hammerhead True Wireless, sürükleyici ses ve oyun avantajı için ultra düşük gecikmeli kablosuz ses özelliğine sahiptir.

Razer’ın güçlü sistem ürünlerine de bir parça boya sıçradı

Yoğun talep üzerine, Quartz rengi, Razer Blade 15 Quartz oyun dizüstü bilgisayarında sunulacak. 6 çekirdekli 10. nesil Intel® Core™ i7 işlemci ve NVIDIA® GeForce® GTX 1660 Ti grafiklerle donatılmış Razer Blade 15 Quartz dizüstü oyun bilgisayarı bir kez daha performans ve stili bir arada sunacak.

Razer Core X, temiz ve modern Mercury rengi ile sunulacak, Thunderbolt™ 3 ile dizüstü bilgisayarlara harici grafik desteği sunan cihaz, beyaz rengi ile laptoplarda masaüstü sınıfı grafikler sunacak.

Razer, minimalist kurulumu tamamlamak için 15 inç’e kadar olan dizüstü bilgisayarlar için Mercury Dizüstü Bilgisayar Standını da tanıtacak. 

Lexar NCard ile Huawei ve Honor telefonlarınız uçuşa geçsin

Bilim Teknoloji