Mübariz Mansimov ve Mehmet Ağar aynı masada

Yalıkavak Marina ile ilgili Sedat Peker'in iddiaları konuşulmaya devam ederken; Mehmet Ağar ve Mübariz Mansimov'un aynı masada oturduğu görüntüler ortaya çıktı. Sibel Can da şarkı söylüyor.

Sedat Peker, Mehmet Ağar'ı Mübariz Mansimov'a ait Yalıkavak Marina'ya el koymakla, burayı da kokain ticareti için kullanmakla suçlamıştı. Peker'in videoları sonrası Mansimov cephesinden bir açıklama gelmezken, Ağar iddiaları yalanlamıştı. Bu tartışmalar sürerken gündeme ilginç bir video düştü. 

2014 yılında, henüz Ağar-Mansimov kavgasının başlamadığı günlere ait görüntülerde, Ağar, Mansimov'un annesinin doğum günü "partisinde" masanın başında oturuyor.

Azerbaycan'da yapılan doğum günü kutlamasında Ağar'ın masa başında olduğu görülürken, Sibel Can, Mahsun Kırmızıgül gibi şarkıcılar da yine bu doğum günü için özel olarak bu ülkeye götürülüyor. Öte yandan masanın bir ucunda da Hürriyet'in başyazarı olan Osman Müftüoğlu yer alıyor.

KRT'de yer alan habere göre, söz konusu doğum günü partisi, Azerbaycan'ın Lenkeran kentinde, Mansimov'un sahibi olduğu otelde verildi.