Mucize Doktor 36.bölüm fragmanı yayınlandı! Mucize Doktor'un 35. son bölümünde neler yaşandı?

Mucize Doktor’un 35. son bölümü seyirciler arasında çok ses getirmişti. Perşembe akşamları yayınlanan dizinin son bölümünde neler olmuştu? Mucize Doktor’un 36. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Mucize Doktor’un 36. bölüm fragmanı!

Başrolünü Taner Ölmez’in üstlendiği, kadrosunda Onur Tuna, Sinem Ünsal, Seda Bakan gibi ünlü isimlerin yer aldığı Mucize Doktor dizisi, 29 Ekim Perşembe akşamı 35. bölümüyle seyircisiyle buluştu. Mucize Doktor'un 5 Kasım Perşembe ekrana gelecek olan 36. yeni bölümünden ilk fragman da Fox TV tarafından yayınlandı.

mucze.jpg

Sevilen dizinin 35. bölümüne Nazlı'nın korkunç bir kazadan mucize eseri sağ çıkan bir hastayı kurtarma çabası damga vurdu. İşte şimdiden merakla beklenen Mucize Doktor 36. yeni bölüm fragmanı...

a.jpg

 

MUCİZE DOKTOR 35. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Babasının ortaya çıkışından fazlasıyla etkilenen Nazlı, korkunç bir kazadan mucize eseri sağ çıkan bir hastayı kurtarmayı kafasına takar. Diğer tarafta başka bir hastanın tedavisi Ferman’ı Beliz ve Tanju’yla karşı karşıya getirir.

Vakasını kişiselleştiren Ferman hiç bildiğimiz Ferman gibi değildir. Hastanede gerilim yükselirken iki vakada da sorumluluk alan Ali hem Nazlı hem Ferman’a yardım etmeye çalışır. Ama bazen sevdiklerimize yardım etmek hiç tahmin etmediğimiz yollara girmek demektir.ab.jpg

DİZİNİN KONUSU NEDİR?

Mucize Doktor dizisi asıl senaryosu Kore'ye aittir. İsmi ise 'Good Doctor'dur TheGoodDoctor dizisinden uyarlanacak konusu ile tıbbi bir drama dizisi olarak ekranlara geliyor. Mucize Doktor dizisinin konusu ise dağlık ve sapa bir köyde otizmli (Savant Sendromu) ile hayata gözlerini açan ve bu özel kişinin yani Ali Vefanın cerrah olma yolundaki mücadele hikayesi ekranlara taşınacak.
Çevresindeki insanlarla iletişim kurmakta çok zorlanan bu genç doktorun ilginç de bir hikayesi vardır. Ali Vefa karakteri, henüz çocukken farklılığından dolayı babası onu evlatlıktan reddeder ve şiddete maruz bırakır.

s.jpg
O'nun özel olduğunu bilen bir abisi vardır ve tek desteği de abisidir. Abisinin Ali’ye arkadaş olmaları için şart koşan çevredeki arkadaşlarının isteğini yerine getirmek için girdiği yıkık bir yapının altında göçükte kalır ve Ali'nin gözleri önünde ölür. Bu vesile ile Ali Vefa acil müdahaleye gelen Doktor Adil ile tanışır ve Adil Hoca Ali Vefa’yı evlatlık edinir. Doktor Adil, Ali Vefa’yı ilgi ve sevgi ile yetiştirir. Abisini kaybetmenin verdiği acı, hiç kimsenin ve özellikle çocukların ölmemesi için yardım edebilme arzusu ile doktor olmaya karar verir. Ali içine kapanık bir çocukken zehir gibi zekası ile tıp fakültesini birincilikle bitirecek ve bu konuda destek olan Adil Hocanın İstanbul’da başhekimi olduğu bir hastanede asistan doktor olarak girer. Mucize Doktor dizisinde daha çok Savant Sendromu olan bir doktorun hayata uyumu, ayrıca Ali ve çevresindeki diğer doktorların aşk hikayesi anlatılacak.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv