Müge Anlı bitiyor mu? Müge Anlı ile Tatlı Sert final mi yapacak?

Müge Anlı bitiyor mu? Müge Anlı ile Tatlı Sert final mi yapacak?

Esra Erol, Müge Anlı'nın yayınlarının sonunu mu getirdi?Müge Anlı final mi yapıyor?

ATV ekranlarının fenomen programları olan Esra Erol’da ve Müge Anlı ile Tatlı Sert programı hafta içi her gün seyirci kitlesiyle buluşmaya devam ediyor. Her iki programda da gündeme gelen olaylar akıllara durgunluk verirken, binlerce kişi hangi programın haftayı önde bitirdiğini merak ediyor.

Son bir haftanın yayınlanan reytinglerine bakıldığı zaman önde gelen o program tüm dengeleri değiştirdi. İlk sırayı almasının ardından tahtın sahibi oldu. Müge Anlı ile Tatlı Sert final mi yapıyor?
 muge-anli-esra-erol.jpg

ATV ekranlarında yayınlanan ve her yeni bölümünde çeşitli olayları ele alan Esra Erol, hafta içi her gün saat 16.20’de seyircisiyle buluşuyor. Son zamanlarda programda gündeme gelen olaylar tüm dikkatleri üzerine çekerken, Esra Erol’un başarılı sunuculuğu ve yaptığı yorumlar olayların akıbetinin değişmesine neden oluyor.
Müge Anlı yıllarca en çok izlelenen bölüm ve içeriklerle reyting rekorları kırdı.

muge-anli-kimdir.jpg
ATV ekranlarının sabah kuşağı olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı hafta içi her gün saat 10.00’da seyirci karşısına çıkıyor. Programın sunucusu Müge Anlı olurken, hukukçu Rahmi Özkan ve adli tıp uzmanı Şevki Sözen uzmanlık alanlarıyla ilgili yorumlarını dile getiriyor. Fakat büyük bir ilgiyle izlenen programın son bir hafta içerisine yayınlanan reytingleri herkesi şaşkına çevirdi.

Yoksa Müge Anlı ile Tatlı Sert programı final mi yapacak?

Hem Müge Anlı hem de Esra Erol’un programları tüm Türkiye tarafından büyük bir ilgiyle izleniyor. Her ikisi de birbirinden başarılı olan bu sunucular, ekran karşısına geçmesiyle beraber adeta reyting rekorları kırıyor. Gerek Müge Anlı ile Tatlı Sert izleyenler, gerekse Esra Erol'u canlı izlemek isteyen seyirciler iki kuşağı da seviyor.
Fakat son zamanlarda Müge Anlı’nın reyting oranlarında geride kalması, seyircinin dikkatinden kaçmadı.

Müge Anlı ve Esra Erol’un son bir haftadaki reyting sıralaması nasıl?
1-7-mart-reyting.jpg

1 Mart’ta Müge Anlı reyting sıralamasında 7. sırada yer alırken, Esra Erol ilk 3’te yer aldı. 2 Mart’ta Esra Erol yine 3. sırada günü bitirirken, Müge Anlı 5. sıraya yükseldi. 3 Mart’ta Esra Erol’da herhangi bir değişiklik olmaksızın yine 3. sıradaydı ve Müge Anlı bu sefer 4. sıraya yükseldi. 4 Mart’ın reytinglerinde Esra Erol 2. sırada, Müge Anlı 4. sırada yer aldı. Son günde yani 5 Mart’ta ise Esra Erol ilk 3’te, Müge Anlı 4. sırada yer aldı.
muge-anli-esra-erol-001.jpg
Açıklanan reyting sonuçlarının ardından her iki programında reyting mücadelesi seyirciyi şakına çevirdi. İlk sırayı alan Esra Erol, tacın sahibi olurken Müge Anlı, Esra Erol’un gerisinde kaldı. Açıklanan reyting sonuçlarının ardından seyirci Müge Anlı’nın final yapabilme ihtimalinin olabileceğini tartışmaya başladı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv