Müge Anlı Tatlı Sert’te yaşanan olaylar zinciri herkesi şoke etti

Müge Anlı Tatlı Sert’te yaşanan olaylar zinciri herkesi şoke etti

ATV ekranlarından canlı olarak yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Mehmet Avcı cinayeti araştırılmaya devam edilirken dün gündeme gelen

ATV ekranlarından canlı olarak yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Mehmet Avcı cinayeti araştırılmaya devam edilirken dün gündeme gelen teklif programa damga vurdu.

Manisa Akhisar ilçesine bağlı Selçuklu köyünün dışındaki bağ evinde yalnız yaşayan Mehmet Avcı 10 Ekim 2017 tarihinde öldürülmüş ama cinayet kim yada kimler tarafından işlendiği bir türlü bulunamamıştı. Cinayetin ardından tutuklanarak 9 ay cezaevinde kalan bekçi Ahmet ise en büyük şüpheli durumdaydı. Öldürülen Mehmet Avcı ile bekçi Ahmet ve kuşçu İsa ile Perihan Hanım'ın eşinin karıştığı olaylar zinciri ise herkesi şoke etti.

Mehmet Avcı 2017 senesinde bağ evinde öldürüldü. Avcı, cinayetinin arkasından çeşitli iddialar gündeme geldi. İddialara göre Avcı evli olan Perihan Hanım'a aşık oldu ve aşk mektubu bırakıp intihar etti. İddialar bununla da sınırlı değildi. Perihan Hanım'ın iddiasına göre ise Ahmet Bey kendisine uygun olmayan bir teklifte bulunmuştu. Hatta Ahmet Bey, Perihan Hanım'ın telefon numarasını başka erkeklere de vermişti.

Mehmet Avcı'nın oğlu babasının katilini bulmak için Müge Anlı canlı yayınına başvurdu ve olayın araştırılmasını istedi. Mehmet Avcı olayı ile ilgili çeşitli iddialar gündeme gelirken bugün canlı yayında ahlaksız teklif iddiası sonrası taraflar yüz yüze geldi.

Teklif canlı yayında ortaya çıktı

Müge Anlı'da canlı yayında Mehmet Avcı'nın cinayet zanlısı aranırken konuşulan ilk iddia ise herkesi şoke etti. İddiaya göre ise Perihan ve Mehmet Avcı'nın görüştüğünde Bekçi Ahmet'te ikisini kameraya çekiyor ve Perihan'a 'seni kameraya çektim benimle de beraber olacaksın' dediği yer aldı.

Perihan Hanım kocasının Ahmet Bey tarafından bakkala gönderildiğini sonra ise tek kalınca Ahmet Bey'in kendisine para teklifte bulunduğunu öne sürdü.

32 yaşındaki Perihan, Ahmet Bey'in kendisine hanımının tarlasını 200 bin TL'ye satacağını 100 bin lirasını kendisine vereceğini 50 bin TL'sini dayısı sağda solda konuşmaması için vereceğini söylediğini iddia etti. Ahmet Bey ise Perihan Hanıma para teklifi ettiğini canlı yayında kabul etmedi ama diğer teklifte bulunduğunu açıkladı ve herkesten özür diledi.

Perihan Hanım bu teklif üzerine Ahmet Bey'in yüzüne tükürdüğünü Müge Anlı canlı yayında dile getirdi. Perihan Hanım, Ahmet Bey'in "namusuna göz diktiği" iddia etti.

Olayların bir kısmını doğrulayan Ahmet Bey bazı iddiaları ise reddetti. Mehmet Avcı'nın şüpheli ölümü ise araştırılmaya devam ediliyor.

Önceki ve Sonraki Haberler
Son Dakika