Müge Anlı'da önce dolandırdı, sonra kumar oynadı! evlenmek istedi ama zaten başkasıyla evli olduğu ortaya çıktı! "Önceden yediğin karpuzlar şimdi..."

Müge Anlı'da önce dolandırdı, sonra kumar oynadı! evlenmek istedi ama zaten başkasıyla evli olduğu ortaya çıktı! "Önceden yediğin karpuzlar şimdi..."

ATV ekranlarının en sevilen dizileri arasında yerini alan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yaşanılan olaylar seyirciyi çileden çıkarıyor.

Birbirinden farklı sorunlarla seyirci karşısına çıkan Müge anlı bu seferde dolandırıcılık konu ile ekranlara geldi. İsa isimli bir şahsın sevgili olarak dolandırıcılık yaptığı Müge Anlı'da iddia edildi. Arzu isimli bir kadının kalbini çalarak cebinden neyi var neyi yoksa alan İsa Bey ise tüm bunların hepsini reddederek, canlı yayına bile bağlanmadı. 

Evlenme arifesinde olduklarını dile getiren Arzu Hanım ise "Benim param gitmiş önemli değil ama beni tatlı diliyle kandırdı. Kalbimi kırdı. Kalbim çok acıyor" sözlerini dile getirdi. Sevdiği adamla evlenmek isterken evli odluğunu öğrenen kadın stüdyoda yıkıldı. Bunun üzerine ise canlı yayına bağlanan kişiler birçok iddiada bulundu.

hyfghfyfhyfhy.jpg

İsa Bey, Arzu Hanım'ı "Ben boşandım" diyerek tam 9 ay boyunca dolandırdı. 9 ay boyunca Arzu Hanım'dan tam tamına 623 Bin lira dolandıran İsa Bey ise canlı yayın bağlantılarını tamamen reddetti. "Ben böyle bir şey yapmadım" diyerek canlı yayına bağlanmak istemeyen İsa Bey'e ekipler halen ulaşmaya çalışıyor!

dhtghftfhyg.jpg

Arzu Hanım'dan sık sık karpuz isteyen İsa Bey'e Müge Anlı ise "Bugün yediğin karpuzlar yarın seni... Şimdi bir şey diyeceğim ama olmayacak. Yapımcım oradan bakıyor. Utanmıyor musunuz yani bu çok aşağılık bir şey" sözlerini dile getirdi. Çok sert eleştiriler alan İsa Bey ise iddiaların hiçbirine yanıt vermedi.

tgtttfgtf.jpg

Evli olan İsa Bey için birçok isim canlı yayına bağlanarak şu şekilde ifadelerde bulundu:

"Birçok ismi dolandırdı bu adam, çok kişiden para götürdü. Hatta aldığı paralarla sürekli kumar oynadı. Benim eşimle aynı yerde çalışıyordu bu İsa denilen adam"

Medya