Müge Anlı'dan bir rekor ücret daha! Kısacık zamanda kocaman kazandı! Tüm parayla öyle bir şey yaptı ki...

Müge Anlı'dan bir rekor ücret daha! Kısacık zamanda kocaman kazandı! Tüm parayla öyle bir şey yaptı ki...

Ekranların en sevilen sabah programlarından Müge Anlı yine milyonları şaşkına çeviren bir olay yaşandı. Milyonlarca liranın söz konusu olduğu bu olayda tüm ülke hayretler içinde kaldı.

Duyanların kulaklarına inanamadığı bir rakamı kısa sürede bir araya getiren Müge Anlı bu para ile öyle bir şey yaptı ki, tüm ülke bunu konu ile meşgul oluyor. Cumhuriyet tarihinde eşi benzeri görülmemiş bir rekoru kırmaya başaran Müge Anlı bu para ile ne yaptığını öğrenen milyonlar resmen şok üstüne şok yaşadı.

ATV ekranlarında her yayınlanan yeni bölümleri ile milyonlara seslenmeyi başaran Müge Anlı bu defa bambaşka bir hareket ile milyonları şaşırtacak bir hamlede bulundu. Yayınlandığı gün reytingleri alt üst etmeyi başaran Müge Anlı bu defa sergilediği bir tutum ile resmen bir ilke imza attı.

muge-anli-ile-tatli-sert-canli-izle-7-temmuz-sali-1594105317307.jpg

Müge Anlı yıllardır düzenlediği bağış kampanyaları ile milyonlarca eve ekmek oldu. Başlattığı kampanyalarla yurdun dört bir yanındaki ihtiyaç sahibi ailelere ulaşmayı başaran Müge Anlı bu rekor bir sayıya ulaşarak ülke gündemine en üst sıradan giriş yaptı. Sosyal medyada konu ile ilgili binlerce paylaşım ve yorum yapılırken, Müge Anlı yine gönülleri fethetti.

Müge Anlı'dan aşevi kampanyası

Aşevi kampanyaları ile bu zamana kadar binlerce kişiye ulaşmayı başaran Müge Anlı bunlara yenilerini ekledi. Şimdiye kadar Türkiye’de 27 ayrı şehirde faaliyet gösteren 33 aşevi ile yüzlerce işte yardım eli uzatan Müge Anlı bunlara 4 yeni daha aşevi ekledi. Tüm zamanların en büyük bağış rakamına ulaşan Müge Anlı, Türk televizyonlarında daha önce toplanmamış bir rakam olan 22 milyona ulaşmayı başardı.

maxresdefault.jpg

Her olayı detaylı bir şekilde canlı yayında açığa çıkaran Müge anlı bu zamana kadar binlerce aileye elini uzattı. Programa konu olan tüm gizemli olayların çözüme kavuşturarak suçluları yargı karşısına çıkaran Müge Anlı yine örnek bir tutum sergileyerek takdirleri toplamayı başardı.

Medya